Субота, 22 Червня, 2024

На території стадіону «Поділля» з’являться нові роздягальні

У приміщенні старої котельні, що на території спортивного комплексу «Поділля», облаштують нові роздягальні. Ремонтні роботи розпочнуться вже цього місяця. Далі на khmelnytskyi-future.

Сучасні роздягальні з’являться на території спортивного комплексу «Поділля». Спочатку розпочнеться демонтаж старого обладнання, а далі відновлення приміщення та облаштування роздягалень. Директор ДЮСШ №1 Василь Янків каже, що буде утеплено приміщення, замінено вікна, сантехніку, підлогу. Дві роздягальні облаштують у приміщенні старої котельні. Василь Янків додає, що питання роздягалень на території стадіону «Поділля» є досить актуальним, оскільки вихованці спортивних шкіл та легкоатлети-аматори не мали раніше відповідного приміщення. Тому їм доводилося переодягатися на трибунах під відкритим небом, незважаючи на погоду. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Цього року також планується відремонтувати кімнати, що знаходяться у підтрибунному приміщенні. Там облаштують медичний пункт та кабінет для проведення допінг-контролю.

Нагадаємо, що в березні стартувала підготовка спортивного комплексу «Поділля» до початку нового сезону. Тут вже здійснили комплексні першочергові роботи по догляду за газоном (вичісування, укатку, підживлення мінеральними та азотними добривами, підсіювання насінням для спортивних газонів). Усі роботи спрямовані на тривале та якісне використання футбольного поля. Аерація та вертикуляція футбольного поля забезпечує якісний та рівномірний ріст газону протягом усього спортивного сезону. Про це минулого тижня повідомив Василь Янків на своїй сторінці у соцмережі.

У теплу пору хмельничани зможуть тренуватися, бігати, грати у футбол на головній спортивній арені Хмельницького.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.