Субота, 22 Червня, 2024

Що з’явиться на місці колишнього кінотеатру «Мир»

У Хмельницькій міській раді презентували звіт про проведені публічні консультації щодо реконструкції будівлі колишнього кінотеатру «Мир», що розташований на вулиці Проскурівського підпілля, 34. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Публічні консультації

У Хмельницькому представили звіт про публічні консультації стосовно колишнього кінотеатру «Мир». Переважна більшість опитаних вважає, що на цьому місці має бути громадський простір. Частину приміщення і надалі буде займати моно-театр «КУТ». Додамо, що в ньому проводяться театральні вистави. Також тут планують відкрити лаунж-зону, а прилеглу територію озеленити. З міського бюджету не виділятимуть кошти на реконструкцію цієї будівлі. Міська влада шукатиме інвестора-забудовника, який реалізує цей проєкт та оновить об’єкт інфраструктури. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Нагадаємо, що площа приміщення становить понад 200 квадратних метрів. Будівля колишнього кінотеатру «Мир» перебуває в аварійному стані та потребує реконструкції.

Реакція соцмереж

Хмельницький програміст Андрій Попик на своїй сторінці у соцмережі поділився результатами публічних консультацій щодо кінотеатру «Мир» та попросив надати розголосу цій події.

«Міська рада хоче віддати забудовнику приміщення колишнього кінотеатру «МИР» (там де Монотеатр «КУТ»). Тепер це називається «інвестор», який забудує махіну на 3-4 поверхи, з яких поверхи 2 буде комерція, а решта «громадський простір», – написав Андрій Попик.

Андрій Попик вважає, що ніякого інвестора-забудовника місту не потрібно. Він особисто був присутній на публічних консультаціях і розповідає, що жодна людина не виступала за те, щоб віддати цей проєкт інвесторам-забудовникам. За його словами, якщо у міста немає коштів , то не варто робити на цій території щось грандіозне, а можна облаштувати невеличкий затишний сквер. Таким чином, залишити цю ділянку у власності міста для майбутніх поколінь. Андрій Попик закликає усіх містян не мовчати, а розпочати справжнє громадське обговорення. Зокрема, робити репости його допису та висловлювати у коментарях на сторінці міського голови свою незгоду з віддачею цієї ділянки інвестору-забудовнику. Хмельничанин вважає, що потрібно зробити суспільний розголос, щоб не допустити передачу шматка землі у центрі міста забудовникам.

Хмельничани активно коментують допис Андрія Попика. Дехто вважає, що результати публічних консультацій нічого не варті, якщо вже все вирішено. Дописувачі кажуть, що чергового торгово-офісного центру у місті не потрібно, адже їх і так вдосталь. Дехто вважає, що на місці колишнього кінотеатру варто зробити конференцзали або художню галерею. Хтось зауважує, що навпроти вже є одна недобудова та майже непрацюючий ТЦ «Атріум». Тому містяни вважають, що Хмельницькому потрібен цікавий мистецький простір, галерея для митців, а не ще один ТЦ. Натомість хтось дивується тому, що на будівництво Палацу Спорту кошти є, а на відносно невелике приміщення в центрі міста – немає. Деякі хмельничани підтримують приватизацію збиткових приміщень, але вважають, що все повинно відбуватися чесно та прозоро. Дехто із дописувачів каже, що на місці колишнього кінотеатру «Мир» варто облаштувати затишний сквер. Хтось хоче бачити на цьому місці коворкінг-центр, кав’ярню, монотеатр «КУТ», танцювальний клуб, паркінг.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.