Четвер, 13 Червня, 2024

Реконструкцію Колеса огляду у парку ім. Чекмана продовжать наступного року

У зв’язку з карантином оновлення Колеса огляду у парку ім. Чекмана планують продовжити наступного року. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Колесо огляду

Колесо огляду вважається одним із найпопулярніших атракціонів у світі. Він являє собою велике вертикально встановлене колесо, до ободу якого прикріплені кабінки для пасажирів. На ньому можна милуватися панорамою міста та просто приємно проводити дозвілля. Цей атракціон полюбляють люди різного віку. Оглядове колесо дарує гарний настрій, яскраві емоції та незабутні враження. Завдяки ньому можна побачити місто з висоти пташиного польоту. Вперше колесо огляду з’явилося ще у 1983 році, в Чикаго. Його розробив інженер-конструктор Джордж Ферріс для Всесвітньої виставки. З тих пір такі атракціони все частіше облаштовують у різних країнах світу.

Колесо огляду у парку ім. Чекмана

Колесо огляду у парку ім. Чекмана занедбане і користуватися ним не можна. Воно не працює у Хмельницькому вже протягом багатьох років. Атракціон знаходиться в аварійному стані та є небезпечним. Кабінки застаріли і втратили охайний вигляд, фарба облущилася, редуктори пошкоджені, необхідні механізми і трос відсутні, металеві частини заржавіли, деякі частини атракціону невідомі розмалювали надписами. Каркас самого атракціону перебуває у загальному нормальному стані, тому його можна реконструювати. Для того, щоб можна було безпечно та комфортно користуватися Колесом огляду, було вирішено його оновити та зробити сучасним. За словами начальника управління житлово-комунального господарства Василя Новачка, заплановано замінити застарілі кабінки на сучасні та зручні, відновити роботу редукторів, облаштувати належним чином щитову та провести інші необхідні роботи. Колесо огляду планують пофарбувати. Також передбачається облаштувати сучасну підсвітку. Завдяки цьому в темну пору доби оглядове колесо буде виглядати ефектно та яскраво. Таким чином, атракціон у парку імені Чекмана стане безпечним та комфортним для хмельничан та гостей міста.

Фото – Суспільне

Реконструкція Колеса огляду у парку ім. Чекмана

Реконструкція оглядового колеса у парку ім. Чекмана стартувала цього року. З міського бюджету виділили один мільйон гривень для початку ремонтних робіт. Загальна вартість реконструкції Колеса огляду у Хмельницькому становить 3 мільйони 800 тисяч гривень.

Начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок розповів, що цього року завершити оновлення Колеса огляду не планується. Ремонтні роботи продовжать вже наступного року. Це пов’язано з фінансовою кризою через пандемію. Про це йдеться в сюжеті «Суспільного».

«Ми у 2019 завершили розробку проєкту, а у 2020 році підписали договір з підрядниками, і проплатили аванс у розмірі одного мільйона гривень. За ці гроші вони повинні зробити нові кабінки, і зберігати їх на складі, доки не будуть виділені кошти на завершення робіт», – сказав Василь Новачок.

Василь Новачок пояснив, що уся необхідна сума на проведення ремонту Колеса огляду буде отримана разом із новим бюджетом.

«Додаткових грошей в 2020 році навряд чи передбачається, у зв’язку з фінансовою кризою, яку спричинив коронавірус. Плануємо закінчити цей проєкт у 2021 році», – додає Василь Новачок.

Отже, Колесо огляду повинно стати одним із найпопулярніших місць для відпочинку у парку ім. Чекмана. Усі бажаючі зможуть насолоджуватися панорамою Хмельницького з оновленого атракціону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.