Вівторок, 19 Березня, 2024

Оверлок Бразер для домашнього використання

Наша викладачка на курсах крою та шиття колись прорекла фразу, яка всім нам добре запам’яталася: «Шити серйозні речі без оверлока – це все одно, що збивати майонез без міксера, використовуючи вінчик». Тому я першим ділом обзавелася цим корисним доповненням до швейної машинки і працюю з оверлоком Бразер уже 10 років, накопичивши пристойний досвід.

Я вже одного разу виступала в ролі консультанта при покупці швейної машинки, тому до мене звернулися ще раз, коли зібралися брати оверлок. Я відразу порадила вивчити каталог оверлоків Бразер https://janome.in.ua/overlock/brand_brother інтернет-магазину Janome, де робила покупку і сама. Сьогодні там представлено 12 моделей за ціною від 6 999 до 9 860 грн.

З упевненістю можу сказати, що швейна техніка бренду Бразер – одна з кращих на ринку. Доводилося перепробувати безліч машин різних брендів. Шила і на Берніні, і Джаноме, просилася випробувати оверлоки з Таїланду і Італії. Всі машини начебто шиють непогано, але Бразер мені все ж здався кращим. Приємніше дизайн, продумана ергономіка, потужний двигун, висока швидкість. Звичайно, я порадила купити оверлок саме цього бренду.

У підсумку зупинилися на оверлок Brother 555D:

  • ціна 6 720 грн;
  • виконує 3-х і 4-х-ниткову обмётку зрізів тканини;
  • забезпечений системою швидкого заправлення нижнього петлителя;
  • має знімний ніж;
  • обладнаний вбудованою ручкою для перенесення.

Декілька порад

Якщо ви теж плануєте обзавестися оверлоком, можу повідомити, що домашній майстрині цей механізм може знадобитися в трьох випадках:

  1. Якщо ви – перфекціоніст. Тільки оверлок дозволяє випускати вироби без найменшого дефекту, домагатися професійного рівня.
  2. Якщо ви плануєте ваше швейне хобі перетворити на прибутковий бізнес. Речі для замовників або покупців потрібно виробляти з магазинною якістю. Ви збираєтеся брати гроші за свою роботу, тому не можна обметувати краї навіть за допомогою псевдооверлочного шва, не кажучи вже про «зигзаг».
  3. Коли заснована маса виробу, з якими ви працюєте, шиється з трикотажу і стрейчевих тканин. Якщо ви зшиєте, наприклад, спортивний костюм, використовуючи пряму строчку або зигзаг, то під час експлуатації виробу вздовж швів стануть з’являтися численні затяжки, а в деяких місцях нитки навіть полопаються від надмірного навантаження. Тому при виготовленні футболок, гольфів, купальників, худі, толстовок і ін. потрібно використовувати тільки оверлок.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.