П’ятниця, 14 Червня, 2024

Олександр Симчишин розповів про темпи будівництва Палацу Спорту у Хмельницькому

У Хмельницькому активно триває будівництво Палацу Спорту. Якою буде головна спортивна арена міста, далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Будівництво Палацу Спорту у Хмельницькому

Міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці у соцмережі розповів про темпи будівництва Палацу Спорту та поділився фотографіями.

“Завжди радію, коли відвідую цей грандіозний і масштабний об’єкт! Не раз говорив, що це моя маленька мрія”, – каже Олександр Симчишин.

Міський голова додає, що будівництво Палацу Спорту відбувається активно, паралельно проект коригують. За його словами, наразі готовність проекту становить 67%. Також практично всі мережі вже підведено.

Олександр Симчишин зазначає, що цього року Палац Спорту отримав значне фінансування у розмірі 95 млн гривень з державного бюджету. Частина цієї суми ще на стадії використання. Міський голова дуже сподівається на те, що вдасться отримати ще 55 млн гривень до кінця року. Загалом на будівництво головної спортивної арени міста вже використано майже 185 мільйонів гривень. З міського бюджету майже 60 млн гривень, а з державного – у різні роки 125 млн гривень.

Міський голова наголошує на тому, що спортивний об’єкт буде суттєво відрізнятися від того, яким він планувався у першому проекті. Зокрема, необхідні зміни пов’язані з новими вимогами до проведення матчів, турнірів та змагань. Вони повинні відповідати усім європейським стандартам та вимогам. Фасад будівлі буде значно сучасніший, ніж планувався спочатку. Олександр Симчишин каже, що також будуть сучасні системи вентиляцій, пожежної безпеки, спортивний звук, два види якісного освітлення, регулювання шуму. Крім того, для різних видів спорту буде декілька видів покриття. Для телетрансляцій найвищого рівня будуть забезпечні відповідні вимоги, також буде запроваджена система телеповторів. На головній арені буде облаштовано три тисячі місць. Пропускна система буде функціонувати через штрих-коди. Діятимуть електронні квитки. Працюватиме система відеоспостереження. Також буде облаштовано більшу кількість роздягалень, вбиралень, додатково буде чотири зали для тренувань.

Олександр Симчишин каже, що все це дасть змогу повноцінно використовувати Палац Спорту для проведення змагань світового рівня з різних видів спорту, які не були враховані у першому проекті. Крім того, Палац Спорту стане чудовою локацією для проведення різноманітних концертів, виставок, форумів тощо. Міський голова вірить у те, що завдяки спільним зусиллям вдасться презентувати Палац Спорту і вже наступної осені провести тут перші спортивні змагання.

Нагадаємо, що будівництво Палацу Спорту у Хмельницькому стартувало у березні 2019 року. Унікальну спортивну споруду зводять на вулиці Прибузькій, 5/1а. Тут проводитимуться заходи всеукраїнського та міжнародного рівня.

Реакція соцмереж

Користувачі соціальних мереж коментують допис міського голови. Хмельничани з нетерпінням очікують на відкриття Палацу Спорту. Користувачі соцмереж кажуть, що коли місто і держава рухаються синхронно заради потреб мешканців громад, то це чудово. Дехто каже, що ця локацією вдало підійде для проведення саміту мерів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.