Неділя, 15 Вересня, 2024

Оголошено тендер на будівництво флагштоку Державного прапору України у Хмельницькому за 4,5 млн гривень

Вчора, 18 травня, Державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» оголосило тендер з будівництва у Хмельницькому флагштоку Державного прапору України. Очікувана вартість становить близько 4,52 млн гривень. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Тендер на будівництво флагштоку Державного прапору України

Хмельницькою обласною службою єдиного замовника оголошено тендер на будівництво флагштоку Державного прапору України. Його планують розмістити на території Хмельницького Дендропарку «Поділля». Очікувана вартість проєкту становить близько 4,52 млн. гривень. Про це повідомляється на сайті Prozorro.

Планується, що висота флагштоку становитиме 50 метрів. На ньому висітиме Державний прапор України, розмірами 10 на 15 метрів. Також до флагштоку планують облаштувати тротуари. Тут встановлять 24 лавочки та урни для сміття.

Також відповідно до умов тендеру підрядник повинен висіяти газонну траву та висадити кущі-саджанці кущових троянд. Крім того, до флагштоку облаштують якісне зовнішнє освітлення.

Тендерні пропозиції прийматимуть до 18:00 третього червня. Аукціон розпочнеться 4 червня о 13:03.

За умовами тендеру побудувати флагшток повинні до 15 серпня цього року. Таким чином, до тридцятої річниці Незалежності України у Хмельницькому повинен з’явитися найбільший Державний прапор.

Реакція соціальних мереж

Нагадаємо, що у квітні цього року депутати Хмельницької обласної ради виділили 5 млн гривень на встановлення флагштоку. Скандальне будівництво найбільшого Державного прапора України у Хмельницькому набуло розголосу у соціальних мережах. Містяни активно коментували цю ідею та були обурені її недоречністю.

Встановлення у Дендропарку Державного прапора, вартістю п’ять мільйонів гривень, є ініціативою Президента України Володимира Зеленського. Аналогічні флагштоки встановлять також в інших містах України до 30-ї річниці Незалежності.

Більшість хмельничан обурені цією ідеєю та вважають виділення такої великої суми коштів на прапор недоцільним рішенням. Особливо під час пандемії, коли значного фінансування потребує медична сфера. Користувачі соцмереж кажуть, що обласна державна адміністрація не бачить інших важливих питань, які потребують вирішення та виділення коштів. Містяни зауважують, що в часи карантину доречніше було витратити ці гроші на кисневі станції для медичних закладів. Вартість однієї такої станції близько 1,5 млн гривень. Також хмельничани вважають, що замість прапора за 5 мільйонів варто було би спрямувати кошти на лікарні, садочки та школи.

Деякі дописувачі кажуть, що прапор встановлять раз і назавжди і він нагадуватиме усім, в якій країні ми живемо. Хтось стверджує, що прапор повинен бути в душі та серці кожного українця.

Міський голова Олександр Симчишин під час онлайн-прийому громадян у квітні зауважив, що створювати такий об’єкт доцільно за кошти меценатів та благодійників. Олександр Сергійович пояснив, що міською радою встановлення прапора фінансуватися не буде.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.