Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому протестували фотозону до Дня Незалежності

Сьогодні, 14 липня, у Хмельницькому, протестували фотозону до святкування 30-ї річниці Незалежності України. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Фотозона у Хмельницькому до Дня Незалежності України

Перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Тюрін продемонстрував, якою буде фотозона до Дня Незалежності України. Світлиною він поділився на своїй сторінці у соцмережі.

«Тестуємо фото-зону до 30-річчя Незалежності країни», – написав Сергій Тюрін.

На фотографії зображено фотозону із жовтим полотном. На ньому можна побачити унікальний орнамент подільської вишивки, напис «30 років Незалежності України», а також неповторну квітку-логотип, яка поєднала в собі червоні і сині пелюстки.

Унікальна квітка-логотип

У Хмельницькій ОДА повідомили, що з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України для кожної області створено єдину візуальну символіку – унікальну квітку-логотип із графічними елементами та кольоровою гамою прапорів відповідного регіону. Хмельниччина також отримала свою неповторну квітку.

Квітка Хмельницької області складається з пелюсток синього і червоного кольорів. Вони декоровані хлібними колосками та зображенням сонця.

Як на Хмельниччині святкуватимуть День Незалежності України

Нагадаємо, що у Хмельницькій ОДА затвердили план святкових заходів з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

У рамках святкування планується влаштувати яскраве театралізоване дійство просто неба та розгорнути мистецьке етномістечко. Згодом у Хмельницькій ОДА повідомлять детальніше про локації, де будуть проводитися ці заходи. Також 24 серпня на Хмельниччині відбудуться церемонії покладання квітів. Цього дня на усіх чекатиме концерт академічного симфонічного оркестру обласної філармонії.

Також у Хмельницькому встановлять найвищий в області флагшток Державного прапору України. Церемонія урочистого підняття Державного прапору відбудеться 23 серпня, на території Дендропарку.

Державний прапор України

Нагадаємо, що будівництво флагштоку Державного прапору України на території Дендропарку стартувало у червні цього року. Найбільший прапор в області з’явиться напередодні 30-ї річниці Незалежності України. Вартість проєкту становить 4,8 млн гривень.

Висота флагштоку сягатиме 50 метрів. Фундамент буде надійним та міцним, оскільки вага конструкції перевищуватиме 70 тонн. На флагштоці висітиме Державний прапор України. Розміри Державного стягу становитимуть 10 на 15 метрів.

Також підрядник здійснить благоустрій прилеглої території. Поблизу флагштоку висадять квіти, кущі та висіять газонну траву. Також підрядник встановить лавочки та урни для сміття. Крім того, буде облаштовано якісне зовнішнє освітлення та підсвітку Державного прапору.

Нагадаємо, що у тендері з будівництва у Хмельницькому флагштоку Державного прапору України переможцем стала компанія «Вектор-М». Це приватне підприємство займається виконанням робіт зі встановлення флагштоку. Відповідно до укладеного договору з підрядником флагшток повинен з’явитися на території Дендропарку до 15 серпня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.