Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому підняли найбільший Державний Прапор в області

Сьогодні, 23 серпня, в Україні, відзначають День Державного прапора. Цього дня на території дендропарку «Поділля», підняли найбільший прапор Хмельницької області. Як все відбувалося, далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Державний Прапор України є символом національної єдності, гідності та честі. Святкування Дня Державного Прапору України цього року є особливо урочистим, адже цього дня у кожній області замайоріли синьо-жовті стяги на найвищих флагштоках.

Сьогодні, 23 серпня, у дендропарку «Поділля», замайорів найбільший в області Державний Прапор. На флагшток, висотою 50 метрів, підняли державний стяг, розмірами 10 на 15 метрів.

До заходу долучилися чиновники, священнослужителі, військові, громадські активісти та учасники бойових дій на Сході України. Підіймав найбільший Державний стяг син загиблого Героя України Іван Матвієць. Його батько – Роман Матвієць – заступник командира восьмого окремого полку спеціального призначення, Герой України, почесний громадянин міста Хмельницького, загинув у російсько-українській війні 23 липня 2016 року. Посмертно нагороджений нагрудним знаком «Мужність і відвага».

Кілька сотень хмельничан прийшли сьогодні до дендропарку, щоб побачити підняття найвищого Державного Прапору України. Стяг майорітиме на флагштоку у дендропарку щодня. Тому кожен бажаючий зможе його побачити.

Нагадаємо, що на будівництво та встановлення найвищого флагштоку було виділено близько 4,8 млн гривень з обласного бюджету. Також підрядник здійснив благоустрій прилеглої території: встановив лавочки, освітлення, облаштував пішохідні доріжки, висіяв квіти і кущі. Будівництво флагштоку стартувало у червні цього року. Флагшток отримав чимало критики від користувачів соцмереж. Багато хмельничан були обурені витрачанням коштів на встановлення найвищого прапору і вважали це зайвим.

Фото – Хмельницька ОДА.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.