П’ятниця, 14 Червня, 2024

Новий застосунок для поповнення е-квитка почав працювати у Хмельницькому

Фахівці компанії “Герц” випустили новий додаток, який вже працює у м. Хмельницькому. Тепер містяни можуть поповнити транспортну картку будь-яким із п’яти способів: скориставшись порталом “Герц”, “7pik”, “My city”, через термінали та застосунок “Е-квиток. Щодня зручний”. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Завантаження додатку можливе у Google Play і App Store. Даний застосунок був розроблений з метою надання мешканцям міста вибору з кількох варіантів поповнення картки. Хмельничани можуть обрати для себе той, який вважають найбільш зручним, прокоментував подію заступник міського голови Микола Ваврищук.

Застосунок має дещо розширені функції. Так, він зберігає повну історію користування е-квитком. Максимальна сумма поповнення через нього становить 5 тис. гривень.

До відома, якщо у вас вже є обліковий запис на вищезазначених додатках, ще раз проходити процедуру реєстрації не треба. Для системи ви будете користувачем, який має реєстрацію, пояснила заступниця директора КП “Електротранс” Наталія Свистун.

На безготівкову оплату проїзду у громадському транспорті місто перейшло в липні цього року. Для оплати проїзду пасажир може скористатися безконтактною банківською карткою, прикласти транспортну карту до валідатора або купити квиток, просканувавши QR-код.

З вересня 2021 р. у міських тролейбусах з’явились вдосконалені валідатори нового зразка. Вони можуть приймати оплату за проїзд за допомогою е-квитка і банківської картки.

Як сказав Микола Ваврищук, у майбутньому увесь транспорт, який поповнить міський  парк, матиме такі ж валідатори. В усі старі транспортні засоби будуть додані зручні зчитуючі пристрої. Тепер не буде потреби підходити до кабіни водія, щоб розрахуватись за проїзд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.