Субота, 22 Червня, 2024

Незабаром хмельничани зможуть придбати електронні квитки

Електронні квитки для платних пасажирів вже скоро з’являться у продажу. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Електронні квитки для хмельничан скоро будуть у продажі

Виконуючий обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради Сергій Шепурев розповів, що хмельничани невдовзі зможуть придбати електронні квитки. Про це повідомляє “Суспільне”.

Сергій Шепурев додає, що вже виготовлено п’ять тисяч електронних квитків для пасажирів, які будуть користуватися платним проїздом. Наразі ці квитки перебувають у виробника, в Одесі. Якою буде ціна на електронний квиток, поки не відомо. За словами Сергія Шепурева, після покупки електронний квиток матиме на своєму рахунку визначену кількість поїздок.

“Зараз ми ведемо переговори з точками продажу, усі вони будуть позначені відповідними знаками. На місті продажу, хмельничани будуть мати змогу поповнити квиточок. Також ведуться переговори, що до такої можливості у терміналі i-box”, – пояснив Сергій Шепурев.

За його словами, для кожного хмельничанина буде створений свій електронний кабінет. У нього кожен зможе зайти з мобільного додатку. Завдяки електронному кабінету хмельничани зможуть регулювати кількість своїх поїздок та слідкувати за витраченими коштами. Також в кабінеті кожен зможе поповнити власний електронний квиток.

Сергій Шепурев каже, що згодом мешканці міста матимуть можливість користуватися електронним квитком не лише в комунальному громадському транспорті, а й в приватному.

Що таке електронний квиток

Це безконтактна електронна пластикова карта, яка фіксує поїздку на спеціальних пристроях, які називаються валідатори. Ці прилади встановлені до поручнів одразу біля входу до тролейбусу. Пасажиру потрібно прикласти свій електронний квиток до валідатора та дочекатися сигналу. На екрані з’явиться інформація про те, що транзакція пройшла успішно і проїзд оплачено.

Валідатори та платні електронні квитки виготовляє фірма «ГЕРЦ». З кожної транзакції компанія отримуватиме певний відсоток.

Головна мета впровадження електронних квитків полягає в тому, щоб зробити обіг коштів прозорим та визначити пасажиропотік, а також спростити оплату проїзду. Також це дозволить вирішити проблему компенсацій за пільгові перевезення. Завдяки впровадженню автоматизованої системи обліку та оплати проїзду пасажирам комфортніше та зручніше користуватися громадським транспортом. Електронний квиток є сучасним способом оплати за проїзд у громадському транспорті.

Електронні квитки для пільговиків

Електронні квитки хмельничанам, які мають право на пільговий проїзд, почали видавати з третього лютого. Для того, щоб його отримати, з собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення, що підтверджує право на пільговий проїзд. Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради продовжує видачу електронних квитків для пільговиків. Під час видачі електронного квитка працівники управління праці та соцзахисту пояснюють хмельничанам правила користування. 

Електронний квиток громадяни отримують безкоштовно. Право на пільговий проїзд у громадському транспорті мають 64 тисячі хмельничан.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.