Неділя, 21 Липня, 2024

Інновації від Хмельницького підприємства

В травні 2019 року грандіозно відкрили інноваційний термінал від компанії «Нова Пошта» на Хмельниччині. Це свого роду один з ключових об’єктів інфраструктури важкоперевезень компанії в Західній Україні. Деталями про інновацію розповість Хмельницький Майбутнього.

Новий та сучасний інноваційний термінал

В цілому, в українській будівельній практиці прийнято відтермінувати терміни виконання та здачі роботи. В цьому випадку, через рік після зведення відбулося відкриття сучасного інноваційного терміналу.

Неоніла В’ячеславівна наголошувала на тому, що Хмельниччина отримала додатковий бонус для соціально-економічного зростання. Такий потужний інноваційний об’єкт від «Нової Пошти» позитивно вплине на даний процес.

Відомо, що такий же термінал є в Києві. Подібні інноваційні обладнання особливі тим, що оснащені найкращим обладнанням європейського рівня (від голландської компанії Vanderlande). Потужність такого інноваційного терміналу досягає 8,5 тисяч посилок на годину.

Особливості інноваційного обладнання

  1. Найкраще обладнання від голландського виробника «Vanderlande».
  2. Оснащення конвеєрами та автоматичним сортувальним обладнанням виробництва (українського виробника «СМС»).
  3. Завантаження безпосередньо в автомобілі.

В цілому, сортування завдяки даним складовим надійне та результативне.

Варто відмітити, що у Хмельницькому будуть сортуватись, відвантажуватись посилки по всій території України, забезпечуючи послугами 71 населений пункт. Окрім цього, це і міжнародні, міські напрямки та весь регіон.

 Масштабні проєкти

Це масштабний проект, котрий досить успішно реалізувала «Нова пошта». Окрім відкриття в нашому місті, планується відкриття ще 6 терміналів (орієнтовний проміжок часу – 5 років) в різних містах країни. Це логістична компанія в Україні, якій це під силу.

Може скластися враження, що це просто будівля з сортувальними стрічками, але насправді це не так. Для Хмельницького це можливості: нові робочі місця, податки, котрі буде отримувати місцевий бюджет.

В’ячеслав Климов, співвласник «Нової Пошти» висловив думку стосовно інноваційного терміналу в місті Хмельницькому. Він зазначив, що це складова стратегії розвитку їх логістичної компанії до 2022 року.

Оснащення та розвиток

Хмельницький інноваційний термінал оснащений повітряною системою опалення приміщення (компанія використовує пелети), а також запроваджено LED-освітлення.

Спорудженням об’єкту займалося ТОВ «Будівельний Альянс Груп». Для реалізації проекту використовували кошти, взяті в кредит в ЄБРР в сумі 9,5 млн. євро. Завдяки реалізації досить амбіційного проєкту, було створено 300 робочих місць в місті Хмельницькому. Компанія має чіткий орієнтир для розвитку – інвестиції в інновації. Таким чином, можливе забезпечення якісної та швидкої доставки в будь-який куточок нашої країни.

«Нова Пошта» стрімко розвивається, компанія працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. Це лідер логістичного ринку, котрий забезпечує клієнтам легку, доступну, комфортну доставку. По території всієї України налічується близько 300 відділень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.