Неділя, 21 Липня, 2024

У Хмельницькому підбили підсумки опитування щодо роботи громадського транспорту

Нещодавно у Хмельницькому проводили опитування мешканців міста з питань функціонування громадського транспорту. Свою думку висловили більш ніж 3 тис. осіб. Підсумки цього опитування підбили у Хмельницькій міськраді, про що розповів заступники мера Микола Ваврищук. Далі на khmelnytskyi-future.

Підсумки опитування

Як стало відомо, 70% респондентів використовують додаток DozorCity, така ж кількість людей підтримує перехід до безготівкової форми оплати проїзду у тролейбусах. Загалом, хмельничани невдоволені сферою громадського транспорту міста. Поведінка пасажирів у автобусах, тролейбусах та маршрутках не подобається кожному четвертому з опитаних. Також хмельничан обурює санітарний та технічний стан маршруток і графік їх руху. Багато нарікань було й на те, що транспорт погано ходить у вечірній час, повідомляє МТРК “Місто”.

Що ж до пропозицій, то їх із 3 тис. залишили 900 респондентів. Микола Ваврищук вважає, що це буди зацікавлені особи, так як ті люди, які мають власні автомобілі та не користуються громадським транспортом, в принципі, не брали участі в анкетуванні. Зокрема, хмельничани пропонують збільшити кількість тролейбусів та автобусів, які курсують містом та додати нові маршрути. Крім того, люди просять оновити рухомий склад. 

Коментар заступника мера

За словами заступника міського голови, Хмельницький рухається в напрямку плану сталої мобільності. Саме він вкаже на маршрути, які потрібно прибрати або додати і що потрібно зробити, щоб підвищити мобільність та швидкість пересування містом. 

Практика країн Європи показує, що громадський транспорт треба розвивати, тому що це добре розвантажує дороги. Адже автобус, який перевозить багато пасажирів, займає значно меншу площу, ніж ланцюг автомобілів, що везуть значно меншу кількість людей. Тому міська рада зацікавлена в розвитку перевезень великогабаритним транспортом. І ті дрібні, на перший погляд, зауваження, які викликає робота міського транспорту у містян, є дуже важливими, для людей, які щодня ним користуються. А тому на їхню думку, звичайно, потрібно зважати. 

Усі зауваження, які хмельничани висловили в опитуванні, міська рада врахує. По кожному пункту вона буде звітувати перед громадянами. Мешканці міста будуть знати, що вже зроблено в напрямку покращення роботи транспорту, і які рішення прийняті щодо цього. 

До відома, онлайн-опитування на сайті Хмельницької міської ради провели в кінці жовтня. За його результатами планують розробити нову транспортну мережу та план мобільності міста. До цих проєктів черга дійде вже у наступному році. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.