Четвер, 13 Червня, 2024

Тюбінг-парк відкриють на Хмельниччині

З кожним роком тюбінгові гірки стають все популярнішими. І для того аби покататися на м’яких “плюшках” не обов’язково їхати у Карпати. Зимові розваги з тюбінгом є у сусідніх областях: Вінницька, Тернопільська, Чернівецька. Проте невдовзі покататися на тюбах можна і неподалік Хмельницького. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Зимовий курорт у селі Ходаківці

Село Ходаківці знаходиться за 20 кілометрів від обласного центру. І тут завершують облаштування справжнього зимового курорту, який неодмінно сподобається дорослим та дітям. У населеному пункті є горби, які ідеально підійдуть для тюбінгу. Ідея створення локації виникла ще навесні минулого року, адже деякі хмельничани їздили кактатся у сусідні області або взагалі на Буковель. Саме тому 20 січня планують відкриття спускової гірки. Її довжина становить 400 метрів. У сусідніх тюбінг-парках для нормальної роботи є снігові пушки, адже зима не завжди радує снігом українців. Не є виключенням і Хмельниччина. В Ходаківцях також, за потреби, будуть робити штучний сніг. 

Цінова політика

Крім того, що до тюбінгової гірки потрібно дістатися на автомобілі, то за розваги доведеться заплатити. Адже відвідувачі будуть користуватися не лише спуском, а й орендують “плюшку”. Одна година розваг коштує 250 гривень. Для порівняння, у центрі Хмельницького п’ять спусків на гірці, яку встановив франківський підприємець, вартує 130 гривень. 

Крім спускової гірки в Ходаківцях облаштовують заклад харчування та санвузли. А наступного року планують відкрити лижну трасу. Тому хмельничани матимуть змогу кататися на лижах поруч з домівкою. Адже у Карпатах ціни на підйом та лижне спорядження кусаються вже не перший рік. 

Як вам новина? Чи плануєте відвідати зимовий курорт поблизу обласного центру?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.