П’ятниця, 14 Червня, 2024

Спецодяг бренду CENTER – нові рішення від українського виробника

Українська компанія «ПромЗІЗ-Спецодяг» прийшла на ринок України 29 років тому. Завдяки багаторічному досвіду роботи у сфері засобів захисту підприємство виробляє висококласний робочий одяг для застосування в різних індустріальних областях під брендом CENTER. При цьому спецодяг орієнтований на промисловий сектор, але представники комунальних, складських, автомобільних компаній також є його бажаними споживачами.

Використовуючи комбінацію різних інноваційних тканин, накопичений досвід та технологічні рішення, виробник створює професійний одяг високої якості. Сьогодні спецодяг – сегмент, що найбільш швидко розвивається, у засобах забезпечення безпеки виробництва.

Нові лінійки спецодягу CENTER

Асортиментний ряд спецодягу CENTER різноманітний. Компанія пропонує не тільки багатоцільову спецівку Преміум-класу, а й дешеві варіанти. У деяких моделях немає яскравості та надмірної присутності декоративних деталей, зате втілена максимальна практичність. Такі вироби досить затребувані завдяки демократичним цінам та простоті виконання.

На сторінках каталогу promsiz-tm.ua недорогі моделі з цікавим дизайном та високими рівнями захисту завжди у вашому розпорядженні. Навіть, якщо користувач не задоволений запропонованими варіантами, компанія пропонує скористатися послугою пошиття спецодягу на замовлення. В даному випадку замовник втілює свої бажання вибору тканини та дизайну в технічному завданні. Така система пошиття розрахована на корпоративне бачення.

Мета виробника – випускати моделі захисного одягу з урахуванням експлуатаційних умов та особливостей роботи представників різних професій. Робочий одяг для зручності ділиться на категорії:

  1. Універсальна спецівка – підходить для більшості професій.
  2. Спецодяг для захисту від активних хімічних субстанцій – хімстійкий.
  3. Захисний одяг для зварювальників, металургів, сталеварів.
  4. Уніформа для сфери побуту та обслуговуючого персоналу.

Новий напрямок підприємства – випуск виробів підвищеної видимості. Сигнальні рішення з матеріалів флуоресцентних кольорів з додаванням світлоповертальних стрічок роблять працівників максимально видимими в будь-яких умовах, де є недостатнє природне або промислове освітлення. У помаранчевих та лимонних кольорах розроблені не лише робочі костюми, а й водонепроникні плащі.

Враховуючи сезонні коливання клімату та необхідність проводити роботи на відкритому повітрі, компанія розробила кілька лінійок водонепроникного спецодягу. Родзинка – додаткове проклеювання швів водонепроникною стрічкою. Гарантія герметичності робочого костюма або ПВХ плаща забезпечена! У такій водотривкий спецівці не страшний злив або робота на об’єктах при підвищеній вологості.

Якісний спецодяг потрібний для всіх сезонів. Для холодної пори року конструктори пропонують утеплені зимові куртки, штани, напівкомбінезони та фліски, які порадують споживача затишним теплом та стійкістю до негоди. Літня спецівка відрізняється стильовими рішеннями. Застосовуючи стрейч-полотна, ми створюємо комфорт у динаміці монотонної повсякденної роботи.

Які матеріали використовуємо?

Вибір матеріалів потребує професійних знань щодо специфіки кожного виробництва. Швейники віддають перевагу тканинам із спеціальними просоченнями. Лідирують матеріали з обробкою МВО (масло-водо-відштовхування). Вони забезпечують захист від забруднень на масляній основі, мастильних рідин та нафтопродуктів. До того ж костюми з МВО не вбирають вологу.

Традиційно, спецодяг шиється з професійних тканин, до складу яких входить бавовна і поліестер. Оптимальний склад матеріалів забезпечує високу повітропроникність робочого костюма та міцність на розрив, що дозволяє уникнути травматичних ситуацій та продовжити термін служби спецівки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.