Четвер, 23 Травня, 2024

У Хмельницькому в тестовому режимі почав курсувати тролейбус № 4А

Вчора, 25 лютого, у Хмельницькому, почав курсувати тролейбус № 4А. Він з’єднає мікрорайони Катіон та Ракове. Від маршруту №4 відрізняється тим, що рухається вулицею Пілотською. У тестовому режимі тролейбус №4А перевозитиме пасажирів два тижні. Протягом цього вивчатимуть, чи є попит на цей маршрут. Якщо новий маршрут буде рентабельним, його додадуть до загального переліку міських автобусних та тролейбусних маршрутів. Далі про це на khmelnytskyi-future.

Хмельничани просили запустити громадський транспорт на вулицю Пілотську. Вчора у тестовому режимі запустили тролейбус № 4А саме по цій вулиці. Директор Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук розповів, що протягом близько двох тижнів транспорт моніторитимуть. Якщо буде великий пасажиропотік, то вірогідно, що запустять ще один тролейбус на цей маршрут. Якщо ж попит на цей маршрут буде низьким, то курсуватиме один тролейбус. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Водій тролейбуса Сергій Олексієв розповів, що вчора у першому заїзді було достатньо пасажирів. Хмельничани, які проживають на вулиці Пілотській, дуже раді, що тепер тут їздить тролейбус і позитивно оцінили такі зміни.

Тролейбус № 4А їздитиме протягом усього дня у дві зміни. Розпочинатиме роботу о 06:30, а завершуватиме о 21:07. Додамо, що тролейбус працює на автономному ходу і може курсувати тими вулицями, де відсутня мережа. Транспортний засіб обладнаний зручними сидіннями, сучасними інформаційними моніторами, відеореєстраторами та навігаторами для водіїв.

Тролейбус на маршруті № 4А «Катіон – Ракове» рухається за таким маршрутом: через вул. Тернопільську, вул. Кам’янецьку, вул. Купріна, вул. Красовського, вул. Пілотську, вул. Чорновола, вул. Майборського, вул. Гарнізонну, вул. Довженка, вул. Гарнізонну, вул. Майборського, вул. Чорновола, вул. Пілотську, вул. Красовського, вул. Купріна, вул. Кам’янецьку, вул. Тернопільську.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.