Четвер, 23 Травня, 2024

У Хмельницькому соціальному готелі відкрили ще 6 нових кімнат

У Хмельницькому завершилася реконструкція другої черги соціального готелю. Тепер заклад має одинадцять кімнат на тридцять два ліжкомісця. На ремонт приміщення та меблі було виділено близько 900 тисяч гривень з міського бюджету. Далі про це розповість khmelnytskyi-future.

Соціальний готель

Соціальний готель Хмельницькому міському центрі соціальної адаптації та підтримки був створений три роки тому. Він розташований на вулиці Житецького, 22. Тоді було проведено реконструкцію правого крила закладу. Зокрема, оновили п’ять кімнат, кухні, санвузли. На ремонт приміщення та придбання меблів було виділено з міського бюджету майже шістсот тисяч гривень.

Ремонт другого крила готелю завершився недавно. Тут оновили шість кімнат: чотири двомісні та дві чотиримісні. Усі кімнати забезпечені необхідними меблями. Тут є шафа, стіл, ліжко, тумба та стілець. Також є санвузол та кухня. Одночасно у цьому крилі соціального готелю можуть проживати шістнадцять людей, які опинилися у кризовій життєвій ситуації.Також було придбано побутову техніку. Загалом реконструкція приміщення соціального готелю тривала близько трьох місяців. З міського бюджету на ремонт приміщення та меблі було виділено майже дев’ятсот тисяч гривень. Про це йдеться у сюжеті МТРК «Місто».

Про реконструкцію соціального готелю розповів на своїй сторінці у соціальній мережі міський голова Олександр Симчишин. 

«Сім’ї, що опинилися у кризовій ситуації, матимуть дах над головою. Завершили реконструкцію 2 черги нашого соціального готелю, що по вулиці Житецького, 22. Маємо відтепер 11 кімнат на 32 ліжкомісця», – написав мер.

Хмельничани активно коментують допис Олександра Симчишина та дякують йому за добрі справи і таку чудову ініціативу. 

На кого розрахований соціальний готель

У готелі можуть проживати люди, яким потрібно негайно вирішити проблему з житлом. Зокрема, соціальний готель розрахований на сім’ї, які опинилися в кризових ситуаціях. Наприклад, люди, які постраждали від пожежі, домашнього насилля, конфліктів у родині. Також тут можуть проживати переселенці. Рішення про дозвіл поселення приймає управління праці та соціального захисту населення.

Які документи потрібні для проживання у соціальному готелі

Для того, щоб проживати у соціальному готелі, людина повинна пройти медичний огляд та подати необхідні документи. Зокрема, слід подати паспорт, ідентифікаційний код. Переселенці повинні надати також довідку внутрішньо переміщеної особи.

Скільки можна перебувати у соціальному готелі

Жити у соціальному готелі сім’я зможе до шести місяців. За словами міського голови Олександра Симчишина, якщо в людини так склалися обставини, що вона не знайшла житла протягом цього періоду, то такі ситуації будуть розглядатися в індивідуальному порядку.

Вартість проживання у соціальному готелі

Мешканці сплачують лише за комунальні послуги. Директор Хмельницького міського центру соціальної підтримки та адаптації Дмитро Старцун пояснив, що оплата комунальних послуг становить триста двадцять гривень влітку і п’ятсот двадцять гривень взимку з однієї особи на місяць. Сюди входить плата за електроенергію, воду та взимку за опалення.

Додамо, що також було капітально відремонтовано адміністративну будівлю центру соціальної підтримки і адаптації. Загалом у міському центрі соціальної адаптації перебуває понад двісті тридцять осіб. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.