Неділя, 21 Липня, 2024

На “маленьку мрію” Симчишина уряд виділив 20 мільйонів гривень

З весни 2019 року у Хмельницькому йде зведення Палацу спорту. Споруду будують, використовуючи кошти державної грошової допомоги, які в кінці 2018 року надійшли від уряду Володимира Гройсмана. Нещодавно на будівельні роботи на об’єкті по Прибузькій, 5/1а уряд додатково направив ще два десятки мільйонів гривень, пише khmelnytskyi-future.com.ua

28 жовтня Кабінет Міністрів видав розпорядження про це за номером №1311.

Державні кошти на розвиток громади

Гроші з держбюджету у вигляді грошової допомоги були направлені у бюджет громади Хмельниччини для реалізації проектів з розвитку інфраструктури та соціально-культурної сфери, повідомляє “НГП”.

Десять мільйонів гривень уряд направив на реконструкцію, яка передбачає добудову Святецького дитсадка “Орлятко”, що у Хмельницькому районі. Такі ж кошти пішли на будівництво нового дитячого садка з ясельним відділенням у м. Нетішин по вул. Енергетиків. 

У Кабміні 31 травня цього року провели розподіл грошової допомоги з бюджету держави бюджетам міст. Кошти мають бути використані в 2021 році на покращення спортивної інфраструктури.

79 млн з 800 млн гривень пішли на створення Палацу спорту у Хмельницькому по Прибузькій.

Хмельницький мер та його “маленька мрія” 

Створення місцевого Палацу спорту міський голова Хмельницького Олександр Симчишин назвав своєю маленькою мрією в червні цього року. Він розповів, що у 2018 році наша спортивна команда дійшла до єврокубкових змагань. Тоді й виявилося, що у місті не існує такої спортивної арени, яка змогла б приймати єврокубки. Саме з того часу хмельницький міський голова мріє про будівництво багатофункціональної арени, могла б гідно прийняти як спортивні, так і розважальні заходи. 

Коли Палац здадуть в експлуатацію

Як повідомили у Міністерстві молоді та спорту, Палац профінансують за субвенцію в 2021 р. Очікується, що об’єкт буде повністю готовий та зданий в експлуатацію до закінчення 2023 р. 

Загальну кошторисну вартість його зведення визначили на рівні 282 млн 861,5 тис гривень.

Що буде у Палаці

У хмельницькому Палаці спорту буде корпус фізкультурно-оздоровчого та спортивного призначення. Тут зможуть тренуватись висококваліфіковані спортсмени, а також у приміщенні Палацу будуть проходить змагання, у тому числі й міжнародні з баскетболу, гандболу, волейболу та міні-футболу. 

У фізкультурно-оздоровчому корпусі зможуть тренуватись та активно відпочивати містяни різного віку. Тут буде:

  •  2 тренажерних зали з силовими та кардіотренажерами, 
  • зали для занять хореографією та оздоровчою гімнастикою,
  • масажні кабінети, 
  • роздягальні й душові кабінки,
  • медичний кабінет. 

Нагадаємо, що 24 грудня 2018 р. Хмельницька міськрада уклала договір, який передбачає будівництво Палацу спорту з місцевим забудовником ТОВ “Будівельний Альянс Груп”. Загальна вартість будівництва склала 275,79 млн грн.3 червня 2021 р. до м. Хмельницького приїхав глава української держави Володимир Зеленський. Він сказав, що Палац спорту, як і інші об’єкти “Великого будівництва”, а також проєкти, заплановані на майбутнє, повинні бути обов’язково збудовані.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.