Четвер, 13 Червня, 2024

Коли у Хмельницькому запрацює тюбінгова гірка?

Місто Хмельницький на початку грудня засяяло красивими святковими вогниками. Адже відкрили Різдвяний ярмарок та “запалили” головну ялинку обласного центру. Проте це ще не всі новації, які чекають на хмельничан. У самому центрі міста встановили гірку для тюбінгу. Коли вона запрацює читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Відкриття планується у День Андрія 

Відкрити тюбінгову гірку планують сьогодні, 13 грудня. І дарма, що за вікном йде дощ, адже гірка зроблена зі спеціальної пластмаси і для катання сніг не потрібен. Тому цілком можливо, що сьогодні таки хмельничанам вдасться покататися на новому атракціоні. 

Потрібно зазначити, що катання на гірці не безкоштовне. Вартість одного спуску коштує 50 гривень, три спуски — 90 гривень, п’ять спусків — 130 гривень. 

Працюватиме атракціон щоденно. У вихідні дні з 10.00 ранку до 22.00, у бідні дні на гірці можна покататися з 11.00 

Дехто вже випробував гірку 

Гірку у центрі міста вже встигли випробувати. Нагадаємо, що минулих вихідних дітлахи спробували покататися на атракціоні, який не був до кінця змонтований. Показав приклад малечі дорослий на самокаті. Побачивши, що дорослий дядько катається, діти вирішили собі спробувати новий вид дозвілля у центрі міста. 

Додамо, що у місті Хмельницькому це єдина тюбінгова гірка де хмельничани можуть покататися. Проте потрібно зазначити, що у сусідніх Вінниці і Тернополі також функціонують тюбінгові гірки. Відвідувачі мають змогу кататися на спеціальних надувних круглих санчатах. Але для дозвілля потрібен сніг, тому поблизу локації стоять сніжні пушки для створення штучного снігу. Також відрізняється і ціна. До прикладу, у Вінницькому тюбінговому парку один спуск коштує 40 гривень, одна година — 200 гривень, дві години — 250 гривень, безліміт — 400 гривень. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.