Неділя, 21 Липня, 2024

Для хмельничан свої двері відкрила Резиденція Святого Миколая. Вхід платний

На Святого Миколая чекають, як малеча, так і дорослі. Всі люблять це добре, світле свято. У місті Хмельницькому вже багато років поспіль функціонує Резиденція Святого Миколая. Проте цьогоріч Святий Миколай буде зустрічати діток у іншому місці. Деталі читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Резиденція Святого Миколая приймає гостей

Святий Миколай вже готовий зустрічати маленьких хмельничан, проте цьогоріч локація змінилася. З площі біля кінотеатру Шевченка резиденція перемістилася до приміщення академічного обласного театру ляльок. Спершу гостей зустрічають казкові герої, а потім Ангел супроводжує дітей до самого Святого Миколая. У резиденції Миколай спілкується з дітками та дарує їм подарунки. 

Щоб побачити Святого Миколая потрібно заплатити

Кожного року хмельничани мали змогу відвідати Святого Миколая біля кінотеатру Шевченка безкоштовно. Напевно саме тому дорослі і малі стояли в довжелезний черзі. Цьогоріч вирішили зробити вхід платним. Керманичі зазначають, що на такий крок пішли тому що змінилася концепція резиденції та заради комфорту хмельничан. Адже тепер не потрібно чекати на вулиці аби потрапити до Святого Миколая. Батьки заздалегідь замовляють квиток та заходять у приміщення лялькового театру. Крім зустрічі з Миколаєм, буде організована вистава. Ціна квитка коштує 100 гривень. Резиденція Святого Миколая у Хмельницькому буде працювати до 9 січня включно. Графік роботи: з 10.00-17.00. 

Святий Миколай зустрічає гостей у Кам’янці-Подільському 

Якщо хочете побачити Святого Миколая безкоштовно, тоді потрібно їхати у Кам’янець-Подільський.  У стародавньому місті таких резиденцій буде аж три. Одна з них вже зустрічає гостей. Її облаштували у, традиційному для Кам’янця, стародавньому стилі. Крім зустрічі з Святим Миколаєм на локації можна побачити поштовий будиночок та кімнату каліграфії. Працює резиденція з 11.00-22.00. Вхід — вільний.

Також цікаву локацію організували у Старостянтинові. Вперше резиденція Святого Миколая буде розташована на території замку князів Острозьких. Святий Миколай прийматиме діток з 19 по 30 грудня та з 3 по 5 січня. У Старокостянтинові зустрітися з Миколаєм можна також безкоштовно. Крім цього, на малечу чекає солодкий подарунок. Також є можливість зустрітися з замковим котом Маркізом, який “організовує” екскурсію у замку Острозьких. Потрібно зазначити, що у самому замку встановили оригінальні новорічні локації, на відвідувачів чекає смачний чай та солодкий презент. Ціна екскурсії коштує 50 гривень. 

День Святого Миколая — це улюблене свято багатьох українців, адже у цей день кожна домівка наповнена радістю, щастям, дитячим сміхом. І, звичайно, хочеться аби відчуття казки та дива не покидало наших дітей довгі роки.

А ви завітаєте в гості до Святого Миколая? Як вам ідея зробити резиденцію платною для хмельничан? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.