Неділя, 19 Травня, 2024

Як хмельницькі комунальники чистять дощеприймальні колодязі

Вчора, 18 травня, у Хмельницькому, пройшла сильна злива. Підтопило три вулиці: Чорновола, Зарічанську і Геологів. Як хмельницькі комунальники контролювали ситуацію, далі розповість khmelnytskyi-future.

Злива у Хмельницькому

Кожного дня комунальники чистять ливнівки у місті. Це виконують для того, щоб під час опадів вулиці у Хмельницькому не підтоплювало, оскільки дощ і бруд не пропускатимуть дощову воду. Дощеприймальних колодязів у Хмельницькому налічується півтори тисячі.

Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок розповів, що балансоутримувачем всіх ливневих систем міста є комунальне підприємство БРЕД. На постійній основі працює бригада, яка за допомогою спеціального тракторця очищує колодязі ливнівок. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Василь Новачок на своїй сторінці у соцмережі пояснив, що дійсно під час сильних злив у місті виникають локальні проблеми. Зокрема, на деяких вулицях на решітку ливнівки нанесло листя. На ринках вода забила решітки поліетиленом. Комунальники розчистили каналізаційні решітки. Після завершення зливи вся вода хвилин через десять зійшла. За словами Василя Новачка, у Хмельницькому немає проблем із ливневою системою. Свідченням цього стала вчорашня злива. Ливнева система працює нормально.

Василь Новачок нагадав усім, що раніше проблеми були значно серйозніші, адже під час сильних дощів затоплювало Думку, Гречани. Громадський транспорт їздив по вулиці Заводській, оскільки з вулиці Шевченка доводилося цілу добу відкачувати воду.

Фото – Суспільне

Реакція соцмереж

Вчора, 18 травня, користувачі соцмереж активно ділилися світлинами підтоплених вулиць міста. Хмельничани фіксували наслідки негоди на смартфони. Хтось фотографував підтоплені вулиці, а хтось знімав на відео наслідки сильної зливи. Також містяни коментували ситуацію у соцмережах. Дехто обурювався тим, що каналізації знову не справляються з великою кількістю опадів, адже вчора була справжня злива. Містяни кажуть, що біля Центрального продуктового ринку після сильних дощів завжди багато води і пройти досить важко. Вчорашня злива не стала виключенням і пересуватися на території біля ринку було складно. Також дописувачі скаржаться на те, що під час зливи знову затопило Речовий ринок по вулиці Геологів. І такі ситуації тут після злив трапляються постійно. Василь Новачок каже, що проблема на Геологів пов’язана із неправильною забудовою і змінити там щось практично нереально.

Дехто жартує, що біля овочевого ринку варто поставити ще Ейфелеву вежу та прапор за 5 мільйонів гривень. Користувачі соцмереж кажуть, що у місті є набагато важливіші проблеми, які потребують вирішення, ніж нові фотозони та найбільший в області прапор. Нагадаємо, що встановлення копії Ейфелевої вежі у центрі Хмельницького набуло розголосу у соціальних мережах. Також містяни обговорюють встановлення флагштоку Державного прапора за 5 млн гривень. Вчора, 18 травня, оголосили тендер на встановлення цього об’єкту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.