Неділя, 13 Жовтня, 2024

Де можна поповнити електронний квиток в Хмельницькому

У липні  місяці 2021 року в обласному центрі відбулися зміни, які стосувалися громадського транспорту. У тролейбусах більше не можна придбати квиток за готівку. Лише за допомогою банківської картки або скористатися електронним квитком. Не всі хмельничани зраділи таким новаціям і більшість пересіли у маршрутне таксі. У зв’язку з цим навіть зменшилася кількість пасажирів у тролейбусах. Хмельничани скаржилися, що безготівковий розрахунок в громадському транспорті недосконалий. Крім цього, немає де придбати електронний квиток та його поповнити. Проте днями на офіційному сайті Хмельницької міської ради з’явилася інформація, що у місті додали 150 локацій для поповнення електронного квитка. Більше дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Поповнити електронний квиток можна у 330 місцях

У місті Хмельницькому додали близько 150 локацій для поповнення електронного квитка. На сайті міської ради зазначено, що поповнити квиток можна через термінали Easypay. І загалом у Хмельницькому розташовано понад 330 локацій для поповнення е-квитка для громадського транспорту. Потрібно зазначити, що у терміналах Easypay можна не лише поповнити квиток, а й на екрані побачити баланс. Крім цього, поповнити картку можна через сервіси: mycity.khm.gov.ua, www.gerc.ua тощо. 

Все заради комфорту пасажирів

Через постійні скарги від пасажирів на недосконалість системи безготівкового розрахунку, в КП “Електротранс” вирішили замінити старі валідатори на більш сучасні. На початку вересня у двадцяти тролейбусах здійснили оновлення техніки. Нові валідатори передбачені для оплати за проїзд не лише електронним квитком, а й банківською карткою. Це значно полегшує роботу водія. Адже у більшості тролейбусів термінал для розрахунку банківською карткою знаходиться у кабіні водія. І в результаті, водій має не лише керувати транспортом, а й розраховувати пасажирів. 

Нагадаємо, що якщо хмельничани розраховуються електронним квитком, то проїзд коштує 5 гривень. Для всіх решта — 6 гривень.

Безготівковий розрахунок — крок в майбутнє

Багато українських міст вже давно перейшли на безготівковий розрахунок у громадському транспорті. У 2015 році в державі стартувала безготівкова оплата проїзду. Шість років тому у місті Києві почали впроваджувати новації по оплаті за проїзд картками Mastercard. А через два роки в Україні набув чинності закон про е-квиток. На сьогоднішній день, все більше міст переходять на безготівковий розрахунок: Київ, Житомир, Біла Церква, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Вінниця тощо. 

Основні переваги безготівкового розрахунку в громадському транспорті:

  • Мінімізація злодійства. Прихильники безготівкового розрахунку вважають, що е-квиток зменшує злодійство в громадському транспорті. “Карманників” стане менше, адже їм не буде, що красти. Більшість пасажирів носять із собою мінімум готівки.
  • Статичні дані. Завдяки розрахунку е-квитком чи банківською карткою можна дізнатися точні дані скільки пасажирів скористалися громадським транспортом.
  • Фінансова грамотність. Світ не стоїть на місці і все більше людей користуються банківськими картками. І такі новації в громадському транспорті вкотре змусять людей підвищити свою фінансову грамотність.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.