Субота, 20 Липня, 2024

Біля “Юності” може з’явитись нова зупинка

Нова зупинка громадського транспорту розташується біля будинку побуту “Південний Буг” по вулиці  Кам’янецькій. Договір на її проєктування вже уклали в управлінні  комунальної інфраструктури міської ради. За підготовку необхідної документації взявся підприємець Юрій Москальчук. Далі на khmelnytskyi-future.com.ua.

Бюджет міста “схудне” на 49 675,75 гривні. Саме такі кошти заплановані на встановлення зупинки. 16 грудня інформація про це з’явилась у системі електронних закупівель “Prozorro”. Що ж до Юрія Москальчука, то він зареєстрований в місті Хмельницький в червні 2007 року. Чоловік займається наданням послуг з технічного консультування у сферах геодезії, геології та інжинірингу, про що свідчить сервіс “YouControl”, пише “Всім” На Юності хочуть зробити нову зупинку. Навіщо вона потрібна : 17:12:2021 – vsim.ua

Для чого місту ще одна зупинка

Біля “Юності” є зупинка “Героїв Чорнобиля”, яка вважається проблемною. Через відсутність заїзної кишені, яку неможливо зробити, тому що немає вільного місця, транспорт тут затримується. Затори утворюються, коли автобуси та тролейбуси, не кажучи вже про маршрутки, зупиняються, щоб висадити людей та набрати нових пасажирів. Особливо незручно це для тих, хто повертає ліворуч з вулиці Староміської, а також для водіїв громадського транспорту. 

Вирішення проблеми міська рада вбачає у закритті вищезазначеної зупинки. Замість неї пропонується два варіанти. Їх можуть реалізувати разом, або віддати перевагу якомусь із них. 

Варіанти облаштування 

1 варіант передбачає створення зупинки громадського транспорту поблизу будинку побуту “Південний Буг” у напрямку руху до центру міста. Управління комунальної інфраструктури вже замовило її проєкт. Якщо зупинку облаштують тут:

  • транспортний потік, зокрема з вулиці Староміської, не буде затримуватися через зупинку автобусів та тролейбусів;
  • людям, які рухаються з боку набережної та ТРЦ “Оазис”, буде зручніше і швидше добиратись до зупинки громадського транспорту. 

2 варіант полягає в облаштуванні зупинки біля першої аптеки. Фактично, вона там є і зараз, та громадський транспорт на ній не стає. Заїзної кишені це місце немає, але її проєкт уже створили і погодили в управлінні патрульної поліції.

Чи все добре з новими зупинками

Нагадаємо, що нові зупинки, які встановлюють на території міста, часто обладнані відеокамерами та електронними табло. Та інколи вони викликають у містян цілком справедливе обурення. 

Прикро вразила хмельничан нова зупинка біля “Пенсійного фонду”. У ній є тільки одна коротка лавка, на якій можуть поміститись лише троє людей, та й то якщо вони сидітимуть упритул один до одного. А це ж зупинка, якою часто користуються старенькі та люди з особливими потребами! При цьому, простору у споруді явно вистачило б на облаштування додаткових місць для сидіння. Але чомусь їх зробили саме такими – незручними для людей. Крім того, скляні стіни влітку не захистять містян від спеки і не створять затінку.

А ось рекламі на цій зупинці явно вистачило місця. Тут буде двосторонній рекламний сітілайт, що матиме розміри 1х1,5 м.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.