П’ятниця, 14 Червня, 2024

Наприкінці травня відновлять будівельні роботи на вулиці Мельникова

Нова вулиця Мельникова стане продовженням Зарічанської. Завдяки новій дорозі вдасться розвантажити Проспект Миру та вулицю Прибузьку. Будівництво розраховане на декілька років і буде відбуватися в три черги. Вартість нової дороги становить понад 65 мільйонів гривень. Протяжність вулиці Мельникова становитиме понад один кілометр. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Сьогодні, 18 травня, відбулася традиційна пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Цього разу на телефонні дзвінки хмельничан відповідав міський голова Олександр Симчишин. Також журналістам міський голова повідомив про відновлення будівельних робіт на новій вулиці Мельникова.

«Після 25 травня плануємо відновити роботи на вулиці Мельникова – це будівництво нової дороги», – розповів Олександр Симчишин.

Завдяки новій дорозі буде можливість частково розвантажити рух транспорту на Проспекті Миру та на вулиці Прибузькій.

Нагадаємо, що будівництво нової вулиці, яка пролягатиме від вулиці Зарічанської до Трудової, стартувало восени минулого року. Протяжність дороги становитиме понад один кілометр. Загалом будівництво вулиці Мельникова буде відбуватися у три черги та розраховане на чотири роки. З бюджету громади на нову дорогу буде виділено понад 65 мільйонів гривень. Якщо буде забезпечено належне фінансування проєкту, то будівельні роботи планується завершити до кінця 2024 року.

Проєктом передбачено, що проїзна частина дороги буде мати смуги безпеки руху, шириною вісім метрів. Також буде облаштована велосипедна доріжка, шириною 2,5 метри. На вулиці Мельникова буде пішохідний перехід і зупинки громадського транспорту. На новій вулиці також облаштують сучасне освітлення.

Користувачі соцмереж по-різному ставляться до того, що у Хмельницькому з’явиться нова дорога. Дехто вважає, що будівництво одного кілометру дороги протягом чотирьох років – це надто довго. Хтось позитивно ставиться до змін у рідному місті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.