Неділя, 21 Липня, 2024

На вулиці Пілотський встановили сучасний світлофор

Минулого тижня на вулиці Пілотській, що у мікрорайоні Ракове, запрацював ще один сучасний регульований пішохідний перехід. Це спрямовано для того, щоб підвищити безпеку дорожнього руху, адже дана ділянка дороги є аварійно небезпечною. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Вулиця Пілотська

В управлінні житлово-комунального господарства розповідають, що ділянка на вулиці Пілотській – в районі початкової школи №8 та дитячого садочку №50 є аварійно небезпечною. Колись тут сталася жахлива аварія. Під колесами автомобіля загинула дитина. Багато мешканців мікрорайону Ракове досі пам’ятають цю страшну аварію. Для того, щоб подібні дорожньо-транспортні пригоди більше не повторилися, пішохідний перехід підсвітили, облаштували «лежачі поліцейські» та встановили попереджувальні знаки: «Увага! Діти на дорозі», «Діти» та «Обмеження максимальної швидкості – 40 км/год». Певним чином ці профілактичні заходи допомогли, однак повністю проблему все ж таки не вирішили.

На цій ділянці дороги часто курсують вантажні автомобілі і загалом рух транспорту досить жвавий. Тому хмельничани, які мешкають у прилеглих будинках, неодноразово звертались до органів місцевого самоврядування з проханням зробити цей пішохідний перехід регульованим. Оскільки тут діти часто переходять дорогу, щоб потрапити до школи або садочка.

Регульований пішохідний перехід на вулиці Пілотський

Фото – Управління житлово-комунального господарства

Начальник відділу організації безпеки дорожнього руху управління житлово-комунального господарства Олександр Ковальчук розповів, що тепер пішохідний перехід на вулиці Пілотській став регульованим. Пішоходи самостійно вмикають зелене світло за допомогою кнопки виклику. Після натиску кнопки пішоходам потрібно зачекати декілька секунд і після того, як з’явиться зелене світло, спокійно переходити дорогу. Якщо ж пішоходів немає, то для водіїв постійно горить зелене світло і вони можуть не зупинятися перед переходом.

Олександр Ковальчук додає, що новий світлофор встановили працівники комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг. На сучасний світлофорний об’єкт з міського бюджету було виділено 150 тисяч гривень. Він включає чотири транспортних та два пішохідних світлофори. Однак це ще не всі інновації. Невдовзі світлофор буде оснащений мовним супроводом. Це зроблять для того, щоб дорогу спокійно могли перейти люди з вадами зору. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Фото – Управління житлово-комунального господарства

Реакція хмельничан

Мешканці будинків на вулиці Пілотській радіють таким нововведенням. Хмельничани задоволені тим, що тепер тут з’явився “розумний” світлофор, оскільки тепер діти зможуть спокійно переходити дорогу.

Нагадаємо, що недавно у Хмельницькому оновили світлофори на перетині вулиць Трудової та Чорновола. Тепер світлофори працюють у чотирифазному режимі. Передбачається, що завдяки цьому вдасться підвищити безпеку руху на цій ділянці та розвантажити дорогу від транспорту. Крім того, тепер водіям громадського транспорту простіше дотримуватися графіку руху, адже раніше тут постійно виникали затори.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.