П’ятниця, 23 Лютого, 2024

На перетині вулиць Трудової та Чорновола оновили світлофори

Світлофори на перехресті вулиць Трудової та Чорновола працюють у чотирифазному режимі, а не в трифазному, як раніше. Завдяки цьому вдасться підвищити рівень безпеки та розвантажити цю ділянку дороги від транспорту. Оскільки на цьому перехресті протягом усього дня спостерігається пожвавлений рух транспорту. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Оновлення світлофорів на перехресті вулиць Трудової та Чорновола

Водії називають перехрестя вулиць Трудової та Чорновола складним. Пояснюють це тим, що тут протягом усього дня жвавий рух автомобілів. Крім того, вулиця Чорновола також приймає транзитний транспорт. З початком карантину завантаженість цієї ділянки дороги транспортом зросла ще більше. Начальник відділу з організації безпеки дорожнього руху управління ЖКГ Олександр Ковальчук розповів, що виникають суттєві затримки у русі транспорту, переважно, у ранковий час, коли всі їдуть на роботу, та у вечірній час, коли повертаються з роботи. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Раніше світлофори на перехресті Трудової та Чорновола працювали у трифазному режимі. Однак минулого тижня їх побільшало і тепер світлофори працюють у чотирифазному режимі. Це було зроблено, насамперед, для того, щоб підвищити рівень безпеки та розвантажити цю ділянку від транспорту.

Водії тролейбусів кажуть, що затори на перехресті у час пік були завжди, однак тепер їм простіше дотримуватися свого графіку руху.

Начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок розповів, що один раз на тиждень працівники УЖКГ обстежують той чи інший мікрорайон міста, вивчають дорожній рух. Після цього аналізують проблеми та впроваджують певні точкові рішення, щоб мінімізувати проблему із заторами на певних ділянках доріг. Саме після такого моніторингу на перехресті вулиць Трудової та Чорновола й оновили світлофорні об’єкти. Василь Новачок каже, що працівники ЖКГ і надалі будуть вивчати проблеми із заторами.

Світлофори у Хмельницькому

Нагадаємо, що перші світлофори у нашому місті почали встановлювати у 70-их роках минулого століття. Протягом такого тривалого часу більшість приладів застаріли і потребували оновлення. Кілька років тому Хмельницькому почали приділяти велику увагу заміні світлофорних об’єктів. Адже це впливає на безпеку дорожнього руху. Сучасні світлодіодні світлофори замінили старі електролампові. Вони виглядають більш сучасно та естетично. Також нові прилади заощаджують споживання електроенергії. Крім того, завдяки таким світлофорам підвищується видимість на дорозі. Зокрема, під час сонячної погоди водіям та пішоходам значно краще видно сигнал на сучасному світлофорі. Нові прилади оснащені спеціальним таймером зі зворотнім відліком часу. Це дуже зручно для пішоходів та водіїв. Вони можуть розрахувати свій час та визначити, чи варто рушати далі, чи все ж таки краще зачекати. За роботою світлофорів у Хмельницькому слідкують цілодобово. Основною причиною несправності роботи приладів стає зношеність мережі.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.