Четвер, 23 Травня, 2024

На вулиці Кам’янецькій капітально відремонтують шляхопровід

Цього року на вулиці Кам’янецькій планують капітально відремонтувати шляхопровід – міст, який розташований над залізницею. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Міст на вулиці Кам’янецькій було побудовано ще в 60-х роках минулого століття. Цей шляхопровід залишається головний магістральним переїздом, який сполучає дві частини Хмельницького. На мосту постійно спостерігається жвавий рух транспорту. Цього року його капітально відремонтують. Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок розповів, що міст перебуває у досить поганому стані і потребує капітального ремонту. За словами Василя Новачка, у 2018 році було замовлено відповідний проєкт. Зараз він перебуває на державній експертизі. Після цього планують оголосити тендер та розпочати капітальний ремонт. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

У 2008 році на вулиці Кам’янецькій оновлювали дорожнє покриття. Частково оновили асфальт і на цьому мосту. Капітальний ремонт розпочнеться з нижньої частини шляхопроводу, де знаходиться залізниця.

Василь Новачок додає, що вартість ремонтних робіт досить висока і становить 30 мільйонів гривень. За його словами, капітальний ремонт мосту передбачає його розширення на одну смугу, тобто він вже буде чотирисмуговий. Василь Новачок каже, що будуть намагатися залучати кошти з державного бюджету.

Василь Новачок розповів, що капітальний ремонт шляхопроводу на вулиці Кам’янецькій буде відбуватися у два етапи. Під час ремонтних робіт перекриватимуть лише частину мосту, щоб не припиняти курсування транспорту. Однак уникнути заторів все одно не вдасться, адже міст сполучає дві частини Хмельницького.

Якщо проблем із фінансуванням не виникне, то відремонтований шляхопровід на Кам’янецькій відкриють вже наступного року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.