Четвер, 23 Травня, 2024

Де дешево купити квартиру в Хмельницькому?

Obyava.ua – це дошка безкоштовних оголошень, у якій можна знайти безліч пропозицій з усієї України. Вона входить у топ-10 українських сайтів по розміщенню об’яв, а тому безумовно заслуговує на довіру.

Переваги для тих, хто шукає оголошення

Зручність

Навігація сайту швидка та приємна. На головній сторінці замість списку оголошень (який розташований нижче) користувача зустрічає інтуїтивно зрозуміле меню з усіма основними категоріями сайту. Під кожною з них видніється кількість пропозицій або по всій Україні, або по вашому вибраному регіону.

Категорії діляться на велику кількість підкатегорій, тому вибрати той товар чи послугу, який ідеально відповідає вашим вимогам, можна всього в декілька кліків. Якщо ж ви бажаєте щось специфічне, то мається й вражаюче розширений пошук, аж до деталей інтер’єру в квартирах.

Вибір.

Не важливо в якому ви шукаєте місті – для вас стовідсотково знайдеться пропозиція. Лише в одному Хмельницькому купити квартиру пропонують близько двохсот власників, а з цих квартир сотня – вторинний ринок, а такі коштують менше, ніж новобуд.

При цьому нерухомість – не найпопулярніша категорія на сайті. Одяг, електроніка, меблі, автомобілі , товари для дітей, для відпочинку, матеріали для ремонту – всі ці категорії налічують більше сотні, або навіть декілька сотень тисяч пропозицій.

Переваги для тих, хто хоче викласти оголошення

Популярність.

За день кількість унікальних відвідувачів сайту сягає 30 тисяч. Саме це й дозволяє сайту стояти високо в рейтингах, і це не межа, бо платформа постійно розвивається та популяризується. Таким чином, ваше оголошення точно зможе дійти до потенційного клієнта.

Безкоштовність.

Майже в усіх розділах на сайті можна створити будь-яку кількість оголошень задарма. Єдині дві категорії, де оголошення є платними, це «Робота» та «Послуги». Тим не менш, навіть там на більшість підрозділів користувачам надається квота в одну безкоштовну об’яву, а крім того, ціни на платні оголошення дуже демократичні.

Ефективність.

Obyava.ua надає ефективну рубрикацію та великий вибір реклами вашої пропозиції, що збільшує шанси її успішності. Будь-який користувач може безкоштовно підняти своє оголошення вгору в рубриці.

Це значить, що якщо ви, наприклад, теж пропонуєте купити квартиру в Хмельницькому на вторинному ринку, як і десятки інших, то ви не просто можете розсортувати її по кількості кімнат, указати новобуд це чи вторинний ринок, щоби його побачила більша кількість людей, а й оновити своє оголошення в списку, й тоді його знову легко буде помітити.

Окрім цього, є всі інструменти, щоби детально описати ваш товар і пришвидшити його пошук, а для тих, хто робить об’яву вперше, є рейтинг заповнення, який допоможе вам у цьому. Серед рекламних послуг є також можливість виділити оголошення окремим кольором, а для максимальної ефективності на основній сторінці сайту існує топ-зона.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.