Субота, 22 Червня, 2024

На території Хмельницького НВК №31 з’явиться новий спортивний майданчик

У Хмельницькому на території Навчально-виховного комплексу №31 триває будівництво нового спортивного майданчику. Вартість будівництва складає майже півтора мільйони гривень. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Спортивний майданчик на території НВК №31

На території Хмельницького НВК №31 з’явиться сучасний спортивний майданчик. Наразі тут розчистили територію, облаштували дренажну систему, а також встановили спеціальні борти. Спортивний майданчик буде багатофункціональним. Заступник міського голови Михайло Кривак розповів, що за сприятливих погодних умов буде вкладено бетонний шар та розпочнеться монтаж огорожі. За його словами, після цього встелять гумове покриття та встановлять тренажери. Після виконання усіх необхідних робіт спортивний майданчик буде готовий до відкриття. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Раніше територія біля Навчально-виховного комплексу №31 була засіяна травою. Тут під час теплої та сонячної погоди проводили заняття із фізичної культури для учнів НВК та для вихованців дитячого садочка, який розташований неподалік. Однак цей майданчик не був обладнаний відповідним спортивним інвентарем, тому тут проводилися звичайні уроки з фізкультури. В.о. директора НВК №31 Аліна Кучер каже, що враховуючи нинішню ситуацію, при сприятливих погодних умовах, бажано проводити усі заняття на вулиці. За її словами, облаштування такого сучасного спортивного майданчику є доцільним та необхідним. Виконання фізичних вправ на свіжому повітрі сприятиме підвищенню тонусу організму.

Новий спортивний майданчик на території НВК №31 буде багатофункціональним. Тут хмельничани зможуть грати у волейбол, футбол та баскетбол, а також виконувати різноманітні фізичні вправи. Займатися спортом на цьому майданчику зможуть не лише школярі, а й містяни, які живуть поруч.

Вартість спортивного майданчика становить 1 мільйон 418 тисяч гривень. Повністю завершити усі будівельні роботи планують вже до кінця травня.

Де ще планують відкрити спортивні майданчики у Хмельницькому

Варто додати, що протягом цього року нові спортивні об’єкти з’являться на територіях інших навчальних закладів міста. Заступник міського голови Михайло Кривак каже, що вже завершується будівництво спортивного майданчика у мікрорайоні Лезневе, на території школи №13. Наразі тут очікують на сприятливі погодні умови для того, щоб облаштувати гумове покриття. Також з’явиться спортмайданчик біля школи №22. У мікрорайоні Ракове, біля школи №12, теж планують облаштувати спортивне поле зі штучним покриттям. На цей спортивний об’єкт мешканці мікрорайону чекають з великим нетерпінням.

Крім того, увагу приділять і селам Хмельницької міської територіальної громади. Перший спортивний майданчик з’явиться у Пирогівцях.

Таким чином, діти, молодь та дорослі матимуть можливість корисно проводити дозвілля та займатися спортом на свіжому повітрі. Облаштування спортивних майданчиків заохочує містян бути активними та вести здоровий спосіб життя.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.