Четвер, 13 Червня, 2024

На Озерній завершуються роботи з благоустрою зони відпочинку

Оновлена комфортна зона відпочинку на Озерній радує хмельничан. Діти та дорослі із задоволенням проводять тут вільний час. Роботи з благоустрою території завершуються. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Оновлена зона відпочинку на Озерній

Міський голова Олександр Симчишин повідомив на своїй сторінці у соцмережі, що роботи з благоустрою зони відпочинку і спорту біля водойми на Озерній завершуються. Олександр Симчишин додає, що розпочалися роботи з облаштування спортивного майданчика. Тут містяни зможуть грати у волейбол, займатися на спортивних тренажерах.

До Дня Незалежності тут встановили вздовж доріжки 45 лавочок та 68 ліхтарів зовнішнього освітлення. Також з’явилися сміттєві урни. Тепер містяни зможуть комфортно відпочивати біля озера не лише вдень, а й у вечірній час.

Нагадаємо, що біля озера, на перетині вулиць Бандери і Залізняка, відкрили майданчик для вигулу собак. На частині майданчика встановлені спеціальні тренажери. Тут хмельничани мають змогу проводити дозвілля зі своїми домашніми улюбленцями.

Нагадаємо, що будівництво пішохідних доріжок навколо озера на Озерній стартували восени 2019 року. Загальна площа доріжок складає майже 4,5 тисячі квадратних метрів. У 2020 році озеро розчистили від чагарників, оновили береги, сформували берегову лінію та висіяли траву. Також минулого року тут з’явилася казкова фотозона. Біля озера встановили фігуру Івасика Телесика, човен та дерево з металу. Над створенням фотозони працювали учні та викладачі Вищого професійного училища №11.

Реакція соцмереж

Хмельничани позитивно відгукуються про оновлену зону відпочинку на Озерній. Містяни дякують Олександру Симчишину за красу навколо озера. Хмельничани кажуть, що це чудове місце для прогулянок. Тут можна насолоджуватися красою природи і чудово проводити дозвілля на свіжому повітрі.

Деякі користувачі соцмереж кажуть, що відсутність велодоріжки створює певні незручності для пішоходів та велосипедистів. Оскільки доріжка завузька, мікрорайон Озерна густонаселений, а тут прогулюється багато людей, а також матусь з дитячими візочками. Міський голова Олександр Симчишин погоджується з тим, що “з велодоріжками трохи помилилися, коли проектували”.

Користувачі соцмереж звертають увагу на ще один вагомий недолік – відсутність громадської вбиральні на території оновленої зони відпочинку. Натомість туалет все ж таки планують побудувати. Його хочуть розмістити між багатоповерховими будинками на вулиці Бандери, 40/1А, та вулицею Залізняка, 1/А. Мешканці прилеглих будинків категорично проти такої ідеї. Пояснюють, що громадську вбиральню спроектували поруч з єдиною доріжкою для пішоходів, тут граються діти і загалом дуже близько до озера. Біля місця, де стартувало будівництво вбиральні, мешканці Озерної часто влаштовували пікніки. Містяни вважають, що громадську вбиральню потрібно побудувати в іншому місці. Також хмельничани незадоволені тим, що з ними ніхто не порадився і не запитав їхньої думки.

Дописувачі тепер очікують на оновлення Молодіжного парку. Олександр Симчишин каже, що роботи розпочнуться вже цього року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.