Субота, 22 Червня, 2024

На Озерній встановили нові ліхтарі у вигляді корабликів

На вулиці Бандери з’явилися 25 нових електроопор із кронштейнами у вигляді корабликів. До кінця серпня у мікрорайоні Озерна змонтують 76 сучасних ліхтарів. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Ліхтарі у вигляді корабликів на Озерній

На вулиці Бандери у мікрорайоні Озерна з’являться сучасні ліхтарі. На цій ділянці дороги, протяжністю понад один кілометр, раніше не було освітлення. У Департаменті інфраструктури розповідають, що містяни часто скаржилися на відсутність ліхтарів. Директор Департаменту інфраструктури міста – заступник міського голови Василь Новачок розповів, що минулого року виготовили проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт цієї ділянки. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

На ділянці від вулиці Панаса Мирного до вулиці Озерна вже встановили двадцять п’ять нових електроопор із кронштейнами у вигляді корабликів. Згодом на кожен з них додадуть по два LED-світильника. Василь Новачок пояснив, що одного LED-світильника не достатньо для того, щоб належним чином освітити дорогу, адже вона досить широка, тому їх буде по два. Завдяки цьому вдасться досягнути якісного освітлення. LED-світильники складаються зі світлодіодів та є енергоощадними. Крім того, вони не потребують спеціальної утилізації, адже не є радіаційними.

Ліхтарі у вигляді корабликів є новинкою для Хмельницького, адже раніше у нашому місті подібних світильників не було. Вони виглядають досить оригінально.

На цій ділянці дороги часто трапляються аварії. Тому хмельничани вважають, що тут сучасні якісні ліхтарі потрібні в першу чергу, адже це дозволить уникнути аварійних ситуацій на дорозі.

До кінця літа планують завершити капітальний ремонт на вулиці Бандери у мікрорайоні Озерна. Директор Департаменту інфраструктури міста – заступник міського голови Василь Новачок розповідає, що загалом на капітальний ремонт буде витрачено майже 800 тисяч гривень. Це кошти на встановлення 25 електроопор, майже кілометр кабельних ліній, а також 76 світильників.

Зовнішнє освітлення у Хмельницькому

Хмельничани радіють тому, що у місті поступово оновлюють та вдосконалюють систему освітлення. Важливий акцент при оновленні зовнішнього освітлення у Хмельницькому роблять на енергозбереженні. Старі лампи розжарювання замінюють на LED. Нові ліхтарі встановлюють у мікрорайонах міста: Книжківці, Гречани, Озерна, Південно-Західний, Ракове, Заріччя, Виставка, Центр, Дубове. Також приділяють увагу прибудинковим територіям та замінюють світильники. Таким чином, зменшується витрата електроенергії на освітлення. В нічний час особливо помітно, як змінюється місто, як яскраво освітлені вулиці. Хмельничанам ці зміни подобаються. Сучасні світильники дають змогу заощаджувати на електроенергії, яка витрачається на освітлення вулиць.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.