Субота, 2 Липня, 2022

На Озерній встановили нові ліхтарі у вигляді корабликів

На вулиці Бандери з’явилися 25 нових електроопор із кронштейнами у вигляді корабликів. До кінця серпня у мікрорайоні Озерна змонтують 76 сучасних ліхтарів. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Ліхтарі у вигляді корабликів на Озерній

На вулиці Бандери у мікрорайоні Озерна з’являться сучасні ліхтарі. На цій ділянці дороги, протяжністю понад один кілометр, раніше не було освітлення. У Департаменті інфраструктури розповідають, що містяни часто скаржилися на відсутність ліхтарів. Директор Департаменту інфраструктури міста – заступник міського голови Василь Новачок розповів, що минулого року виготовили проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт цієї ділянки. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

На ділянці від вулиці Панаса Мирного до вулиці Озерна вже встановили двадцять п’ять нових електроопор із кронштейнами у вигляді корабликів. Згодом на кожен з них додадуть по два LED-світильника. Василь Новачок пояснив, що одного LED-світильника не достатньо для того, щоб належним чином освітити дорогу, адже вона досить широка, тому їх буде по два. Завдяки цьому вдасться досягнути якісного освітлення. LED-світильники складаються зі світлодіодів та є енергоощадними. Крім того, вони не потребують спеціальної утилізації, адже не є радіаційними.

Ліхтарі у вигляді корабликів є новинкою для Хмельницького, адже раніше у нашому місті подібних світильників не було. Вони виглядають досить оригінально.

На цій ділянці дороги часто трапляються аварії. Тому хмельничани вважають, що тут сучасні якісні ліхтарі потрібні в першу чергу, адже це дозволить уникнути аварійних ситуацій на дорозі.

До кінця літа планують завершити капітальний ремонт на вулиці Бандери у мікрорайоні Озерна. Директор Департаменту інфраструктури міста – заступник міського голови Василь Новачок розповідає, що загалом на капітальний ремонт буде витрачено майже 800 тисяч гривень. Це кошти на встановлення 25 електроопор, майже кілометр кабельних ліній, а також 76 світильників.

Зовнішнє освітлення у Хмельницькому

Хмельничани радіють тому, що у місті поступово оновлюють та вдосконалюють систему освітлення. Важливий акцент при оновленні зовнішнього освітлення у Хмельницькому роблять на енергозбереженні. Старі лампи розжарювання замінюють на LED. Нові ліхтарі встановлюють у мікрорайонах міста: Книжківці, Гречани, Озерна, Південно-Західний, Ракове, Заріччя, Виставка, Центр, Дубове. Також приділяють увагу прибудинковим територіям та замінюють світильники. Таким чином, зменшується витрата електроенергії на освітлення. В нічний час особливо помітно, як змінюється місто, як яскраво освітлені вулиці. Хмельничанам ці зміни подобаються. Сучасні світильники дають змогу заощаджувати на електроенергії, яка витрачається на освітлення вулиць.

Latest Posts