П’ятниця, 14 Червня, 2024

Де у Хмельницькому встановили нові світлофори

У мікрорайоні Озерна встановили новий світлофорний об’єкт. Також встановлюють світлофор на вулиці Заводській. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Новий світлофор у мікрорайоні Озерна

На перехресті вулиць Панаса Мирного та Залізняка з’явився новий світлофор. Його встановили на кінцевій зупинці громадського транспорту. Раніше рух на цій ділянці дороги був нерегульований. Тут не було ні пішохідного переходу, ні світлофору. Тому пішоходи завжди ризикували, коли перетинали тут дорогу. У Департаменті інфраструктури кажуть, що тут виникали аварійні ситуації.

Тепер дорожній рух врегулювали. Тут встановили сучасний світлофор та нанесли розмітку. Хмельничани задоволені такими змінами, адже тепер можуть безпечно переходити дорогу. Мешканці мікрорайону Озерна кажуть, що світлофор на перехресті вулиць Панаса Мирного та Залізняка справді дуже необхідний, адже тут часто переходять дорогу діти. З міського бюджету виділили майже 900 тисяч гривень на новий світлофорний об’єкт. У Департаменті інфраструктури кажуть, що новий світлофор запрацює до кінця тижня. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Встановлення світлодіодного світлофору на вулиці Заводській

Встановлення нового світлофору на вулиці Заводській.
Фото – зі сторінки Департаменту інфраструктури

Також сьогодні, 22 вересня, комунальне підприємство БРЕД замінює електролампові світлофори на світлодіодні на вулиці Заводській, біля спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7. Це один із двох об’єктів, де ще залишилися старі лампові світлофори. Про це повідомляє Департамент інфраструктури на своїй офіційній сторінці у соцмережі.

Цього року заплановано завершити роботи із заміни світлофорів на світлодіодні. Протягом останніх кількох років у Хмельницькому замінили 497 транспортних і 402 пішохідних світлофорів на 78 світлофорних об’єктах. Це здійснили за кошти міського бюджету. Завдяки цьому вдалося підвищити безпеку дорожнього руху на регульованих перехрестях.

Світлофори у Хмельницькому

Хмельничани позитивно ставляться до того, що у місті замінюють старі світлофори на нові. Користувачі соцмереж кажуть, що на старих приладах влітку взагалі нічого не видно. А перевага нових світлофорів ще й тому, що на них вказано час до зміни сигналу. Завдяки цьому водії та пішоходи мають змогу врахувати, чи встигнуть вони вирушити далі або все ж таки варто зачекати.

Нагадаємо, що в нашому місті перші електролампові світлофори почали встановлювати у 70-роках минулого століття. За ці роки багато приладів застаріли, вийшли за ладу. Саме тому у Хмельницькому кілька років тому почали замінювати світлофорні об’єкти. На дорогах встановлюють сучасні світлодіодні прилади. Завдяки цьому заощаджується споживання електроенергії. Важливо, насамперед, те, що нові прилади забезпечують кращу видимість на дорозі. А це, у свою чергу, підвищує безпеку дорожнього руху та дає змогу запобігти виникненню аварійних ситуацій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.