Неділя, 21 Липня, 2024

У центрі Хмельницького змінять дорожній рух

У центрі міста, а саме по вулиці Пушкіна, внесуть зміни в організацію дорожнього руху. Тут додали четверту смугу та відкрили двосторонній рух. Тепер автомобілі їздитимуть вулицею Пушкіна за новими правилами. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Зміна руху у центрі Хмельницького

У Департаменті інфраструктури міста пояснюють, що зміна руху на вулиці Пушкіна спрямована на те, щоб уникнути заторів у центрі міста, покращити умови та безпеку дорожнього руху, а також поліпшити транспортне сполучення центру міста з мікрорайоном Дубове. Крім того, ці заходи мають на меті частково розвантажити вулиці Героїв Майдану, Свободи, Європейської та Грушевського, перерозподілити транспортні потоки. Зміна руху у центрі міста відбудеться за погодження з управлінням патрульної поліції в Хмельницькій області.

Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок сподівається, що за рахунок втілення цих заходів вдасться суттєво покращити організацію дорожнього руху у центральній частині міста. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Зміни в організацію дорожнього руху у центрі Хмельницького будуть внесені найближчим часом. На автошляхах встановлять нові дорожні знаки, змонтують нові світлофори та нанесуть дорожню розмітку. Про це повідомляють у Департаменті інфраструктури міста.

Зміни в організації дорожнього руху по вулиці Пушкіна

  • Відкрито двосторонній рух транспорту по вулиці Пушкіна, від вулиці Героїв Майдану до вулиці Грушевського.
Фото – зі сторінки Департаменту інфраструктури міста у соцмережі
  • Збільшено з трьох до чотирьох смуг руху транспортних засобів на вулиці Толстого, від вулиці Грушевського до в’їзду у військову частину.
Фото – зі сторінки Департаменту інфраструктури міста у соцмережі
  • Дозволено виконувати поворот ліворуч для транспортних засобів з двох смуг руху на шляхопроводі з вулиці Грушевського на вул. Толстого (у бік мікрорайону Дубове).
Фото – зі сторінки Департаменту інфраструктури міста у соцмережі
  • Змінено режим світлофорного регулювання на перехрестях вулиці Грушевського з вулицями Толстого та Пушкіна.

Реакція соцмереж

Користувачі соцмереж активно висловлюють власні думки щодо зміни руху у центрі міста. Дехто вважає, що було б достатньо лише оптимізувати роботу переїзду по вулиці Толстого і це вирішило б проблеми із заторами. Декого насторожує, що після цих змін не реально буде виконати лівий поворот з вулиці Пушкіна на Свободи. Дописувачі вважають, що внаслідок цього можуть утворитися суттєві затори на вулиці Пушкіна. Дехто зазначає, що привертати увагу водіїв до таких нововведень потрібно величезною кількістю дорожніх знаків з яскравою підсвіткою, щоб уникнути лобових зіткнень. Дехто із дописувачі пропонує відкрити старий залізничний переїзд на Старокостянтинівському шосе – вул. Толстого. Деякі дописувачі кажуть, що здійснити поворот ліворуч не реально, доки не завершать рух пішоходи. Тому пропонують зробити невелику затримку зеленого сигналу світлофора для здійснення повороту.

Головне фото – Суспільне.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.