Субота, 22 Червня, 2024

На Хмельниччині ремонтують дорогу до туристичної локації

В рамках проекту “Велике будівництво” розпочався ремонт дороги місцевого значення “Маліївці-Морозів”. А саме у селі Маліївці знаходиться популярний для багатьох туристів Маліївський водоспад, який зачаровує своєю красою. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Відремонтують 7 кілометрів дороги

Місцевий туризм набуває все більшої популярності. Особливо, ця тенденція спостерігається останні роки коли почали діяти карантинні обмеження на подорожі за кордон. Маліївський водоспад — відомий багатьом подолянам своєю незайманою природою. І тому у соціальних мережах час від часу з’являються світлини з цієї локації від користувачів. 

Всі хто побував у Маліївцях знають не лише про чудове туристичне місце, а й погану дорогу, яка веде до селища. Керманичі вирішили оновити дорожнє полотно до туристичної родзинки Хмельниччини. Вже розпочався поточний середній ремонт. Заплановано відремонтувати дорожнє покриття протяжністю 7.3 кілометри. І загальна вартість проекту обійдеться у понад 41 мільйон гривень.

Додамо, що крім 18-ти метрового водоспаду у селі Маліївцях розташований палацо-парковий ансамбль. Він був створений наприкінці XVIII століття. Величний палац та парк, де до цього часу росте 80 видів старих дерев, були резиденцією польських шляхтичів Орловських.

У квітні 2021 року на сесії Хмельницької обласної ради ліквідували протитуберкульозний санаторій “Світанок”, який був розташований у маєтку в Маліївцях. Натомість було створено Маліївський обласний історико-культурний музей.

А ви вже були в Маліївцях Дунаєвецької територіальної громади? Як вам ця туристична локація? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. Нам важлива ваша думка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.