П’ятниця, 14 Червня, 2024

На День міста Хмельницького проїзд у тролейбусах буде безкоштовний

З нагоди святкування 589-ї річниця міста Хмельницького проїзд у тролейбусах буде безкоштовний. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Вже цими вихідними хмельничани святкуватимуть День міста. Традиційно з нагоди свята проїзд у тролейбусах буде безкоштовний. Сьогодні, 24 вересня, під час чергового засідання таке рішення ухвалив виконавчий комітет Хмельницької міської ради.

Безкоштовно проїхатися у тролейбусі хмельничани зможуть лише один день, а саме у суботу, 26 вересня. Раніше безкоштовний проїзд був забезпечений протягом двох святкових днів. Однак у зв’язку з фінансовою кризою цього року безплатний проїзд у тролейбусах буде лише у суботу. Директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук розповів, що на це буде виділено з міського бюджету 149 тисяч гривень. Про це повідомляє «Суспільне». За словами Віктора Паламарчука, цих коштів повинно вистачити на витрати «Електротрансу».

На день міста у Хмельницькому курсуватимуть 80 тролейбусів. Вони працюватимуть з 04:50 до першої години ночі. Графік роботи громадського транспорту залишається незмінним.

Нагадаємо, що у зв’язку з карантином від масштабних святкувань на День міста у міській раді вирішили відмовитися, щоб уникнути великого скупчення людей.

«Найближчими вихідними ми будемо відзначати День міста. В зв’язку із пандемією свято буде відрізнятися від попередніх років. Ми розуміємо, що пандемія унеможливлює масові заходи із великим скупченням людей, які зазвичай були на День міста – концерти, тематичні заходи. Сьогодні Хмельницький знаходиться в помаранчевій зоні, тому потрібно враховувати та виконувати усі вимоги Уряду, головного санітарного лікаря щодо дотримання карантину», – зазначив Володимир Гончарук.

Для хмельничан підготували чимало інших цікавих заходів та святкових локацій: фотозони, «Митецький тролейбус», «Святковий тролейбус», музичний перформанс «Головна мелодія міста», інтерактивний проект «Машина часу», арт-виставку, театральні вистави просто неба тощо. Всі офіційні заходи відбудуться на стадіоні «Поділля». За словами Володимира Гончарука, на стадіоні буде змога контролювати кількість людей, дотримуватися дистанції та дезінфікувати руки. Планується, що усі святкові заходи завершаться до 19:30.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.