Субота, 22 Червня, 2024

Купуємо квартиру в Хмельницькому: який район вибрати

Про те, якою буде майбутня квартира, мріє кожен задовго до моменту покупки. Зібравши потрібну суму грошей, ми придивляємося до планувань нерухомості, району міста … Малюючи в уяві картинки про майбутній квартирі, ми зважуємо всі за і проти, намагаючись вибрати максимально комфортні умови в межах заданої суми.

Як вибрати нерухомість в Хмельницькому?

Навіть якщо ви вирішили довіритися агентству або досвідченому ріелтору, нічого не заважає вам самостійно переглядати пропозиції на ринку нерухомості, скориставшись сервісом OLX. Перш ніж прийняти остаточне рішення купити квартиру в Хмельницькому, вивчіть різні варіанти і виберіть район міста.

Є кілька критеріїв, які найбільш важливі для кожного:

  • інфраструктура – ринки, супермаркети, школи, дитячі садки, поліклініка повинні перебувати в безпосередній близькості до будинку;
  • сквери і парки – добре, якщо поруч з будинком є ​​місце, де можна прогулятися;
  • кримінальна і екологічна обстановка;
  • транспортне сполучення повинно бути розвинене, щоб без проблем дістатися в будь-яку частину міста.

Який район Хмельницького краще підійде для проживання?

Житло в новобудові можна придбати в будь-якому мікрорайоні міста. Центр вибирають ті, хто цінує досить розвинену інфраструктуру, доступність транспорту та розваг, і готові за комфорт платити більш високу ціну. Житло економ-класу знайти тут буде складніше.

Мікрорайон Виставка може також похвалитися відмінним транспортним сполученням та інфраструктурою. Тут розташовано два великих парки, дендропарк, кілька торгово-розважальних центрів, багато дитсадків і шкіл. На відміну від центру, в районі багато житла економ- і комфорт-класу.

Активно забудовується і розвивається мікрорайон Озерна. Ринок новобудов переважно представляє житло комфорт-класу. В районі курсує багато автобусних і тролейбусних маршрутів, працюють супермаркети, торговельні центри, амбулаторія, планується відкриття кількох дитсадків і шкіл. Уздовж озера розкинулася велика зелена зона, а екологічна обстановка найсприятливіша в місті.

Дубово – район із слабо розвиненим транспортним сполученням та інфраструктурою, тут відчувається брак зон відпочинку. Всі ці фактори накладають відбиток на рівень вартості житла, яке коштує дешевше, ніж в інших районах.

Гречани – ще один мікрорайон з бюджетним житлом. Жителі нарікають на несприятливу екологію і недостатню безпеку. Але в іншому місцевість нічим не гірше інших мікрорайонів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.