П’ятниця, 14 Червня, 2024

Коли відновлять зіпсоване покриття на дитячому майданчику у парку ім. Чекмана

Пошкоджене покриття на дитячому майданчику у парку ім. Чекмана планують замінити до кінця квітня. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Нагадаємо, що минулого року повністю завершилося будівництво сучасного дитячого майданчика у парку ім. Чекмана. Вартість будівництва майданчика становить понад 2,5 млн гривень. Його зводили у дві черги. Тут хлопчики та дівчатка весело проводять дозвілля. На майданчику завжди лунає дитячий сміх. Діти стрибають на батуті, катаються на каруселях та просто граються на майданчику. Унікальний ігровий комплекс «Піратський порт» став родзинкою майданчику. Також тут розмістили диск-балансир. У 2020 році тут створили штучне покриття, однак із настанням холодної пори воно полущилось. Хмельничани почали ділитися у соціальних мережах фотографіями зіпсованого покриття. Містяни кажуть, що часто відпочивають у парку ім. Чекмана з дітками, однак тепер покриття на майданчику стало небезпечним, адже зовсім полущилось. Мешканці міста хочуть, щоб його якомога швидше відновили.

Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок розповів, що перша черга майданчика, яка була зведена у 2019 році, знаходиться в ідеальному стані і до неї нема ніяких зауважень. Другу чергу у минулому році зводив той самий підрядник і покриття зазнало суттєвих пошкоджень. Василь Новачок додає, що проблеми із покриттям на дитячому майданчику у парку ім. Чекмана виникли із настанням перших морозів. Про це повідомляє «Суспільне».

Керівник підрядної організації, яка займалася облаштуванням дитячого майданчика у парку ім. Чекмана, Олексій Віштал розповів, що було проведено відповідну експертизу гуми та встановлено причину пошкодження покриття. З’ясувалося, що воно дійсно полущилось через клей поганої якості. Свою провину постачальники визнали. За словами Олексія Віштала, покриття перестелять і майданчик знову буде мати належний вигляд. Усі роботи проведуть безкоштовно, оскільки це гарантійний випадок. Планується замінити покриття вже до кінця цього місяця.

Фото – Суспільне.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.