Неділя, 21 Липня, 2024

Коли відкриють новий корпус Хмельницького ліцею №17

Будівництво нового корпусу ліцею №17 завершується. На двох поверхах будівлі облаштували спортивну залу та 9 класів для школярів початкової школи. У вересні тут вже будуть навчатися діти. Площа нового корпусу становить понад 1000 квадратних метрів. Наразі приміщення готове на 85%. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Фінішує будівництво корпусу двоповерхового ліцею №17 по вул. Героїв Майдану, 5. У новому приміщенні облаштовано спортивну залу, господарські будівлі, сім нових класів для 180 учнів, а також два комп’ютерних класи. Площа спортивної зали становить 200 квадратних метрів. Вона знаходиться на першому поверсі будівлі. Також тут облаштують роздягальню та санвузли.

Про хід будівництва розповів вчора, 11 травня, на своїй сторінці у соцмережі міський голова Олександр Симчишин.

“У серпні завершимо першу чергу нового корпусу Ліцею 17.У вересні там вже будуть навчатися діти”, – повідомив міський голова.

За його словами, вартість першої черги становить 23 млн гривень. До кінця травня передбачається завершити фасадні роботи і розфарбувати будівлю.

Олександр Симчишин додає, що наступного року, в другій черзі, планується утеплити діючий корпус молодшої школи. Тут вже повністю замінено дах. Також на території навчального закладу з’явиться багатофункціональний спортивний майданчик.

Нагадаємо, що будівництво нового корпусу ліцею №17 розпочалося у листопаді 2018 року. Завдяки новому корпусу вдасться розвантажити школу і створити більш комфортніші умови для навчання

Хмельничани радіють тому, що вже через кілька місяців новий корпус ліцею №17 відчинить свої двері для дітей. Оскільки навчальний заклад особливо потребував спортивної зали. Раніше школярі займалися у невеличкій кімнаті, площею 45 квадратних метрів. Учні давно мріяли про велику і простору спортивну залу. Тепер хлопці та дівчата матимуть більше місця для занять фізичною культурою.

Містяни з нетерпінням очікують на відкриття двоповерхового корпусу ліцею №17, де будуть просторі класи, затишок і комфорт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.