Четвер, 13 Червня, 2024

Де з’являться нові спортивні майданчики у Хмельницькому

У Хмельницькому триває будівництво спортивних майданчиків. Де з’являться нові місця для активного спортивного дозвілля хмельничан, далі розповість khmelnytskyi-future.

У Хмельницькому продовжують приділяти увагу будівництву нових спортивних майданчиків. Нові сучасні місця для занять спортом облаштовують на територіях навчальних закладів та у дворах будинків. Хмельничани, які полюбляють активний відпочинок та ведуть здоровий спосіб життя, із задоволенням займаються спортом, грають у різноманітні рухливі ігри, волейбол, баскетбол, футбол на свіжому повітрі. Діти та дорослі задоволені тим, що у нашому місті з’являється все більше зручних і комфортних майданчиків для спортивних тренувань просто неба. Тут хмельничани активно займаються на тренажерах та корисно проводять вільний час.

Майданчик з унікальним покриттям в НВО №5

На території НВО №5, що на вулиці Володимирській, завершують будівництво нового спортивного майданчика з унікальним покриттям. У разі необхідності його можна просто та зручно демонтувати. Майданчик буде багатофункціональним. Тут хмельничани зможуть грати у міні-футбол, баскетбол, волейбол, гандбол, теніс. Усі бажаючі матимуть нагоду тренувати свою силу, гнучкість та розвивати спортивні навички на новому майданчику. За словами міського голови Олександра Симчишина, вартість цього проекту становить 980 тисяч гривень. Фотографіями будівництва спортивного майданчика поділився на своїй сторінці у соцмережі Олександр Симчишин.

«Загалом на жовтень плануємо мати вже понад 30! збудованих за останні роки багатофункціональних майданчиків!», – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Хмельничани активно коментують допис міського голови у соцмережі. Користувачі соцмереж радіють таким позитивним змінам у Хмельницькому. Місто розвивається та змінюється на краще. Мешканці міста дякують Олександру Симчишину за такий чудовий майданчик.

Спортивний комплекс в гімназії №2

Біля гімназії №2, що розташована на Проcпекті Миру, з’явиться повноцінний спортивний комплекс. Тут буде якісне зовнішнє освітлення та бігові доріжки. Наразі тут добудовують волейбольний та баскетбольний майданчики.

Нагадаємо, що минулого року тут відкрили футбольне поле, розмірами 60*30 метрів. Футбольне поле збудоване за типом «Юніор». На будівництво стадіону було виділено 3 мільйони 700 тисяч гривень. Загальна вартість всього проекту становить 6,5 мільйонів гривень.

Олександр Симчишин каже, що у кожній хмельницькій школі та великих дворах будуть облаштовані комфортні місця для занять спортом. Це сприятиме залученню молоді до активного способу життя та розвитку фізичної культури у Хмельницькому. 

Хмельничани активно коментують допис міського голови. Користувачі соцмереж вважають, що таких багатофункціональних майданчиків повинно бути у місті якомога більше для того, щоб заохочувати усіх займатися спортом. Хмельничани вдячні місцевій владі за роботу у напрямку облаштування нових спортивних майданчиків. Завдяки цьому діти, молодь і дорослі можуть активно займатися спортом на свіжому повітрі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.