Субота, 22 Червня, 2024

Хто і як контролюватиме парковки у Хмельницькому

Заступник міського голови Микола Ваврищук розповів про те, хто і яким чином буде контролювати парковки у Хмельницькому. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Паркування у Хмельницькому

У соціальних мережах все частіше почала з’являтися інформація про те, що начебто ринок паркування у Хмельницькому віддали одній з київських компаній. Недавно заступник міського голови Микола Ваврищук вирішив пояснити на своїй сторінці у соцмережі ситуацію навколо паркування у нашому місті.

“Парковки ніхто нікому не передавав і передавати не збирається, – пояснив Микола Ваврищук”.

За його словами, у Хмельницькому провели конкурс на впровадження автоматизованої системи контролю оплати за паркування. Таким чином, обрали підприємство, яке надасть необхідне програмне забезпечення та термінали або паркомати, за допомогою яких містяни матимуть змогу оплатити парковку.

Микола Ваврищук пояснив, що кошти за платне паркування буде отримувати комунальне підприємство, а переможець конкурсу – комісію за надання програмного забезпечення і засобів оплати. За його словами, у майбутньому комунальне підприємство буде спрямовувати прибутки на вдосконалення стану діючих парковок, стоянок, а також для створення нових.

Програмне забезпечення синхронізують з інспекторами з паркування. Вони контролюватимуть оплату на платних парковках.

“Плануємо забезпечити повністю автоматизовану систему оплати без паркувальників в помаранчевих дорожніх жилетах, які бігатимуть до автомобілів вимагаючи готівку, – зазначив Микола Ваврищук.

Реакція соцмереж

Хмельничани коментують допис Миколи Ваврищука і цікавляться, чи придбало місто евакуатори, оскільки у Хмельницькому, за словами користувачів соцмереж, повний безлад з паркуванням. Натомість Микола Ваврищук відповів, що наразі евакуатори не придбали. Їх закупівля передбачена в рамках другого етапу впровадження інспекції з паркування.

Також містяни цікавляться, чи можна буде оплачувати у паркоматі за парковку готівкою. Микола Ваврищук каже, що планується встановити паркомати, схожі на звичайні термінали, в яких усі звикли оплачувати комунальні послуги та поповнювати мобільний.

Проблеми парковок у Хмельницькому

Нагадаємо, що весною у Хмельницькому провели онлайн-опитування стосовно паркування автомобілів у нашому місті. За його результатами було отримано 2266 відповідей. Також респонденти висловили свої пропозиції щодо того, як покращити ситуацію з паркуванням у Хмельницькому. Зокрема, 35,5% опитаних схвалюють ідею зі створення інспекції з паркування у Хмельницькому. А 25% опитаних не впевнені у тому, що початок роботи інспекції покращить ситуацію з паркуванням. Натомість 21,4% респондентів вважають, що для вирішення проблеми з паркуванням інспекція повинна розпочати свою роботу якомога швидше.

Варто додати, що кількість автомобілів у Хмельницькому збільшується щороку. Також у нашому місті активно будують нові торгово-розважальні заклади, багатоповерхові будинки, школи, дитячі садочки тощо. Гостро відчувається нестача місць для паркування авто. Хтось хаотично припарковує свою автівку на пішохідному переході або зелені зоні. Це не лише є порушенням правил дорожнього руху, а й створює проблеми для пересування пішоходів. Таке паркування авто завдає шкоди бруківці і зеленим насадженням. Саме тому проблема з паркуванням у Хмельницькому потребує вирішення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.