Неділя, 21 Липня, 2024

У Хмельницькому почали встановлювати засоби заспокоєння дорожнього руху

У Хмельницькому почали встановлювати засоби заспокоєння дорожнього руху. Тепер замість «лежачих поліцейських» пригальмовувати рух транспорту або змінювати траєкторію руху на дорогах будуть спеціальні засоби. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

У нашому місті починають впроваджувати засоби заспокоєння руху. Раніше на дорогах пригальмовували рух автомобілів «лежачі поліцейські». Тепер замість них будуть облаштовувати різноманітні засоби: дорожні пагорби, чокери, шикани, міні-кола, підвищені пішохідні переходи, вставки по осі дороги тощо. Це передбачено вимогами нового державного стандарту на заходи та засоби для заспокоєння дорожнього руху.

Начальник відділу організації безпеки дорожнього руху управління житлово-комунального господарства Олександр Ковальчук розповів, що призначення засобів заспокоєння руху не лише в тому, щоб змусити транспорт їхати повільніше. Це також сприяє рівномірним транспортним потокам, підвищує безпеку дорожнього руху та пропускну здатність доріг і вулиць.

Варто додати, що під час реконструкції Привокзальної площі було облаштовано підвищені пішохідні переходи неподалік пам’ятника Богдану Хмельницькому. Крім того, тут встановили спеціальні антипаркувальні металеві стовпчики та напівсферичні конструкції, які унеможливлюють заїзд автомобілів на тротуари.

Нагадаємо, що у Хмельницькому продовжують встановлювати антипаркувальні обмежувачі. Зокрема, їх можна побачити на вулицях Прибузькій, Зарічанській, Свободи, Проскурівського Підпілля, на Проспекті Миру, на Старокостянтинівському шосе. Встановлення таких обмежувачів спрямовано на те, щоб вирішити проблему із паркуванням автомобілів у не призначених для цього місцях.

Олександр Ковальчук розповідає, що під час капітального ремонту вулиці Козацької було також облаштовані підвищені пішохідні переходи, а на відремонтовану ділянку дороги нанесли спеціальну розмітку у вигляді міні-кола. Також тут планують облаштувати припіднятий острівець безпеки.

Встановлення засобів заспокоєння дорожнього руху у Хмельницькому триватиме і надалі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.