П’ятниця, 19 Липня, 2024

На Львівському шосе відновив роботу майданчик для платного паркування транспорту

Сьогодні, 19 жовтня, відновив своє функціонування майданчик для платного паркування автомобілів по Львівському шосе. Водії можуть оплатити вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування за допомогою платіжних терміналів. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Майданчик для платного паркування транспортних засобів по Львівському шосе

З сьогоднішнього дня відновив роботу спеціально відведений майданчик для платного паркування автомобілів по Львівському шосе (північна сторона від виїзду зі стоянки ПП “Ізіда” до входу на ринок ВВК Поділля-2, від входу на ринок ТД “Тісса” до території будинку №8). Площа майданчика становить 1300 квадратних метрів. Для паркування автомобілів відведено 130 місць.

Нагадаємо, що 7 жовтня, під час чергового засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, затвердили тариф на послуги з користування відведеними майданчиками для платного паркування одного транспортного засобу по Львівському шосе та по Проспекту Миру. Таким чином, вартість години паркування становить 15 гривень.

Штраф за неоплачене паркування

Нагадаємо, що з 20 липня у Хмельницькому почала працювати інспекція з паркування. Інспектори контролюють парковки, слідкують за тим, щоб хмельничани припарковували свої автівки у спеціально відведених для цього місцях і не порушували правил дорожнього руху.

У Хмельницькому здійснюється контроль оплати паркування. Інспектори штрафують порушників правил паркування. Відповідно до ст. 152-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф за неоплачене паркування в двадцятикратному розмірі від вартості години паркування.

Порушник може сплатити штраф одним зі способів. У банківській установі або відсканувавши QR-код на повідомленні про вимогу сплатити штраф.

Правила користування паркувальними майданчиками

Водій повинен припаркувати свій автомобіль відповідно до дорожньої розмітки та дорожніх знаків. Далі слід оплатити послуги паркування будь-яким із трьох способів оплати:

  1. Скористуватися терміналом оплати. Потрібно вказати номерний знак автомобіля та обов’язково перевірити правильність введення даних.
  2. Відсканувати QR-код для завантаження мобільного додатку UNIP.
  3. Відсканувати QR-код для швидкої оплати через веб-сторінку.

Проблема паркування авто у Хмельницькому

Найбільше проблем із паркуванням транспорту спостерігається у центральній частині міста. Автомобілі, хаотично припарковані у невідповідних для цього місцях, руйнують бруківку, зелені зони, створюють незручності для пішоходів та блокують рух інших транспортних засобів. Робота інспекторів з паркування, у першу чергу, спрямована на вирішення цих проблем.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.