Субота, 22 Червня, 2024

Хмельницькі пільговики вже можуть користуватися у громадському транспорті електронними квитками

Наразі у нашому місті видали понад 24 тисячі електронних квитків хмельницьким пільговикам. Хмельничани, які мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, можуть отримати електронні квитки у ЦНАПі, а також у пунктах видачі в громадських приймальнях управління праці та соціального захисту населення. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Електронний квиток в Хмельницькому

Недавно електронний квиток у тестовому режимі запровадили у громадському транспорті Хмельницького. Для цього у тролейбусах міста запустили валідатори. Саме за їх допомогою працюють проїзні документи для пільгових категорій населення.

Нагадаємо, що електронні квитки почали видавати у Хмельницькому в лютому. Під час карантину цей процес тимчасово призупинили. Однак вже з 22 червня видачу електронних квитків відновили. Під час отримання е-квитка потрібно дотримуватися карантинних обмежень: перебувати у захисній масці та перебувати на дистанції один від одного. Право на пільговий проїзд у громадському транспорті мають 64 тисячі хмельничан. Електронний квиток хмельницьким пільговикам видають безкоштовно.

Для хмельницького “Електротрансу” впровадження електронного квитка у громадському транспорті стане зручною інновацією. Це дасть змогу стежити за кількістю пільгових категорій громадян. Крім того, електронні квитки спростять роботу водіїв тролейбуса, які працюють без кондуктора.

Електронний квиток являє собою пластикову картку зеленого кольору. На е-квитку зображено надписи: “ЩодняЗручний”, “Картка для проїзду пільгова”.

Під час видачі е-квитка працівники Управління праці та соціального захисту пояснюють хмельничанам, як правильно ними користуватися.

Хмельницькі пільговики, яким видали такі пластикові картки, вже можуть ними користуватися у громадському транспорті. Це досить просто та легко. Пасажиру потрібно прикласти свій електронний квиток до валідатора. Ці яскраво оранжеві прилади прикріплені до поручнів одразу біля входу до тролейбусу. На екрані валідатору з’явиться інформація про те, що транзакція пройшла успішно.

«У місті Хмельницькому  триває активна фаза впровадження електронного квитка. На сьогодні вже понад 24 тис. хмельничан, громадян пільгових категорій, отримали електронний квиток. Це більша половина від загальної кількості пільговиків. Тому з минулого тижня ми запустили процес валідування електронного квитка в транспорті. В кожному тролейбусі встановлено валідатори і ми просимо всіх валідувати отримані квитки. Електронний квиток можна отримати ще протягом двох місяців. Хто ще цього не зробив, будь ласка, звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення. Після завершення цього терміну той, хто не отримав електронного квитка, не зможе користуватися пільговим проїздом у транспорті», – розповів заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Наразі електронні квитки можна отримати у громадських приймальнях та ЦНАПі.

Де хмельничани можуть отримати електронний квиток

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП):

 • вул. Соборна, 16;
 • вул. Грушевського, 86.

Громадські приймальні Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання:

 • вул. Проскурівська, 56;
 • вул. Перемоги, 10Б;
 • вул. Шевченка, 99;
 • вул. Інститутська, 18;
 • вул. Проскурівського підпілля, 32.

Які документи необхідні для отримання електронного квитка

 • паспорт громадянина України;
 • індивідуальний податковий номер;
 • документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.

Як здійснюється прийом громадян

в Управлінні праці та соціального захисту населення:

 • понеділок, вівторок, середа, четвер – з 08:00 до 17:00; у п’ятницю з 08:00 до 16:00.
 • обідня перерва – з 12:00 до 13:00;

у ЦНАПі:

 • понеділок, вівторок, середа, четвер – з 08:00 до 16:00; у п’ятницю з 08:00 до 15:00;
 • обідня перерва – з 12:00 до 13:00.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.