П’ятниця, 14 Червня, 2024

У Хмельницькому геріатричному пансіонаті відкриють відділення для молоді

У приміщенні Хмельницького геріатричного пансіонату по вул. Перемоги, 7 почне працювати відділення для людей у віці від 18 до 60 років, які мають особливі потреби. Тут зможуть прийняти 30 осіб. Про це місцеві посадовці заявили 3 грудня, у міжнародний день людей з особливими потребами. Більше на сайті khmelnytskyi-future.com.ua.

Мешканцям закладу візитери презентували звукову систему та телевізор. Як пояснив “Першому Подільському” Сергій Гамалій, очільник місцевої облдержадміністрації, обладнання встановлять в окремому приміщенні, де люди матимуть змогу спокійно переглядати телепередачі, новини та виходити в Інтернет.

Відділення розташують на 4 поверсі пансіонату. Тут зроблять кімнати для комфортного проживання на 1 та 2 людини. Також будуть враховані індивідуальні побажання підопічних. Над тим, щоб їхнє життя у пансіонаті було цікавим та насиченим, працюватиме окремий робітник. Розпорядок дня трохи відрізнятиметься від прийнятого в закладі. Так як тут житимуть люди активного віку, за їхнім бажанням день буде починатися з ранкової зарядки. Щодо сніданку, обіду та вечері, то вони нічим не відрізнятимуться від стандартних. Також в індивідуальному плані кожного мешканця нового відділення буде визначена низка заходів, які будуть реалізовані саме для нього. Сюди входитимуть тренування в лікувально-фізкультурному кабінеті, на тренажерах тощо, сказала директор департаменту соцзахисту ХОДА Ірина Ковальчук. 

Після обіду підопічні матимуть цікаве та змістовний відпочинок: інтелектуальні ігри, уроки музики і живе спілкування. Тут будуть займатися як тутешні мешканці, так і жителі інших інтернатів Хмельниччини тимчасово або постійно. 

Нині у пансіонаті триває ремонт, який також допоможе усунути порушення правил пожежної безпеки. І все це за кошти бюджетні кошти області. Директор закладу Іван Моцний розповів, що на проведення цих ремонтних робіт передбачили 460 тис. гривень, які зараз освоюють. Крім того, в пансіонаті планують встановити пожежну сигналізацію та систему управління евакуацією, на що передбачено 1 млн 360 тис. гривень. 

Очікується, що нове відділення відкриється в травні 2022 р. 

До відома, у Хмельницькій області всього 27 інтернатних установ. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.