П’ятниця, 14 Червня, 2024

Хмельничанин просить замінити валідатори в тролейбусах

Тема громадського транспорту завжди актуальна. Особливо, гостро це питання постало під час карантинних обмежень. Адже правила перевезення пасажирів змінилися, а кількість транспортних засобів — фактично ні. Крім цього, з 1 липня у тролейбусах вели безготівковий розрахунок. На превеликий жаль, більшість хмельничан не оцінили новації з електронними квитками та навіть просять замінити валідатори. Деталі читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Безготівковий проїзд спричиняє незручності для пасажирів

Містянин Данилюк Дмитро Олександрович створив звернення на сайті місцевих петицій аби у тролейбусах замінили існуючі валідатори. За словами хмельничанина безготівковий проїзд у громадському транспорті спричинив масові проблеми для жителів та гостей міста. Адже сплатити за проїзд можна за допомогою електронного квитка, банківської картки та QR-коду, який доступний лише для користувачів банківських послуг   АТ КБ “ПриватБанк”. 

Також пан Дмитро у петиції скаржиться на працівників контролю, які в нахабній формі спілкуються з пасажирами та погрожують штрафами. Саме тому хмельничанин звертається до влади із проханням замінити валідатори у громадському транспорті на ті, які будуть приймати оплату будь-якою карткою. 

Для того аби підписати петицію потрібно перейти за посиланням. До кінця збору підписів залишилося 85 днів. І на сьогоднішній день за звернення проголосувало лише 3 людини. Нагадаємо, що для того аби петицію розглянули можновладці, вона має набрати щонайменше 500 голосів. 

До речі, у серпні місяці на деяких маршрутах вже відбулася заміна старих валідаторів на нових. Їхня відмінність у тому, що з них можна розраховуватися усіма банківськими картками та пристроями з підтримкою технології NFC.

А які ваші думки щодо безготівкової оплати проїзду у тролейбусах? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.