Субота, 22 Червня, 2024

Громадська вбиральня у сквері ім. Шевченка стане платною

Громадську вбиральню, що знаходиться в сквері ім. Шевченка, планують зробити платною. Відповідне рішення хочуть ухвалити в травні під час засідання виконавчого комітету. Вартість користування громадським туалетом в центрі міста становитиме 5 гривень. Далі на khmelnytskyi-future.

Незабаром громадська вбиральня у сквері ім. Шевченка стане платною. За розрахунками комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою, вхід до туалету становитиме п’ять гривень. Ці кошти витрачатимуть на утримання громадської вбиральні та закупівлю витратних матеріалів.

Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок розповів, що у Хмельницькому постійно псують безкоштовні туалети. Недобросовісні люди вкрали з туалету у сквері ім. Шевченка керамічний обігрівач. Можливість безкоштовного користування туалетом приваблює людей, які хочуть нанести шкоди, щось поламати, зіпсувати сантехніку, розмалювати стіни або вкрасти прилади, миючі засоби тощо. Василь Новачок каже, що громадські вбиральні в центрі міста повинні бути платними для того, щоб забезпечити свою беззбитковість. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Наразі до рішення виконавчого комітету хмельничани користуються туалетом у сквері ім. Шевченка безкоштовно. Більшість містян погоджуються платити за користування туалетом, якщо в ньому буде чисто та охайно.

Нагадаємо, що з міського бюджету на будівництво вбиральні у сквері ім. Шевченка було виділено 2,5 млн гривень. Раніше тут був підземний туалет. Сучасна вбиральня досить простора та розподілена на дві зони: чоловічу і жіночу. Обидві секції мають відповідні приміщення для людей, які пересуваються на візочках. Також у вбиральні облаштована кімната матері та дитини. В ній є пеленальний столик. У новій вбиральні встановлена сучасна сантехніка та якісна вентиляція.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.