Четвер, 13 Червня, 2024

Незабаром у сквері ім. Шевченка відкриють нову громадську вбиральню

До кінця жовтня у сквері імені Шевченка запрацює нова громадська вбиральня. Тут ще повинні встановити рукомийники та підключити світло. У новій вбиральні є дві секції – чоловіча та жіноча. Крім цього, всередині облаштували кімнату матері та дитини. Вартість нової вбиральні становить 2,5 мільйони гривень. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

У сквері імені Тараса Шевченка завершується будівництво нової громадської вбиральні. До кінця жовтня тут запрацює сучасний громадський туалет. Підрядник ще повинен встановити рукомийники, підключити електрику та прибрати сміття. Нова вбиральня досить простора. Вона розподілена на дві зони. У жіночій є шість кабінок, а в чоловічій – п’ять. Обидві секції мають приміщення для відвідувачів, які пересуваються на інвалідних візочках. Також у вбиральні облаштували кімнату матері та дитини. Така у Хмельницькому наразі єдина. Кімната обігріватиметься. В ній стоїть пеленальний столик та все необхідне. Також там постійно буде надаватися гаряча вода. У новому туалеті встановили сучасну сантехніку, змонтували якісну вентиляцію. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

На будівництво нового туалету були виділені кошти з міського бюджету. Вартість вбиральні у центрі міста становить понад 2,5 мільйони гривень. Вхід до нової вбиральні буде платним. Начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок розповів, що певний час вхід буде безплатним. Спочатку тариф на відвідування вбиральні повинен затвердити виконавчий комітет. Василь Новачок каже, що найбільш оптимальною є ціна 5 гривень. Відвідування нового туалету не може бути безкоштовним, адже є ризик, що недобросовісні громадяни зможуть навмисно пошкодити сантехніку. Крім того, потрібні кошти, щоб розрахуватися за енергоносії та придбати побутову хімію.

Варто нагадати, що будівництво нової громадської вбиральні у сквері ім. Шевченка розпочалося минулого року. Раніше тут був підземний туалет. Тендер виграло одне з місцевих приватних підприємств.

Фото – Артем Мороз

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.