Четвер, 13 Червня, 2024

ІТ освіта для дітей в Хмельницькому 

Освіта важлива і це розуміє більшість хмельничан. Саме тому крім шкільних уроків дітей водять на додаткові розвиваючі заняття, різноманітні секції, гуртки тощо. Батьки розуміють що навчання в школі замало. Тим більше, що з 2020 року освітяни все частіше обирають дистанційний формат навчання. Зрозуміло, що батьки хочуть кращого майбутнього для своїх дітей, тому все частіше наймають репетиторів з вивчення іноземних мов: англійська, польська, німецька. Також хмельничани розуміють, що майбутнє за ІТ технологіями, тому діти в шкільному віці вже відвідують різноманітні ІТ-курси. Вони почали функціонувати в нашому місті відносно недавно, проте вже стали популярними серед хмельничан. Які курси функціонують у Хмельницькому та чим вони корисні для дітей читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Де діти проходять навчання

У Хмельницькому є багато ІТ-компаній, які розпочали свою діяльність з початку 2000-х років. Вони тісно співпрацюють з навчальними закладами міста, адже керівники зацікавлені у молодих та перспективних спеціалістах. В обласному центрі є можливість здобути освіту програміста, розробника, веб-дизайнера та інші спеціальності у сфері ІТ. В основному, це вищі навчальні заклади. Але у місті є багато академій, шкіл, центрів де навчають не лише дорослих, а й дітей.

  • Hashtag academy. Комп’ютерні курси для дітей та дорослих, які навчать вас просувати інтернет ресурси та створювати сайти. Курси можуть відвідувати діти від 8 років.
  • School of Modern Skills. ІТ-центр для дітей та підлітків де кожен може здобути навички у сфері інформаційних технологій. Є різні напрямки навчання: робототехніка, програмування, IT Start, Photoshop, Інстаблогер, розробка сайтів. На різні напрямки — різна вікова категорія. Але діти можуть навчатися вже з 4 років. 
  • Робоклуб “Винахідник”. У клубі навчають дітей за методикою Lego Education. Навчаються діти від 6 до 15 років.
  • Навчальний простір “Vector”. На ринку з 2013 року і вони займаються навчанням дітей, підлітків та дорослих. Є програмування для школярів, робототехніка. У навчальному просторі можуть навчатися діти від 6 років.
  • Комп’ютерна академія IT STEP. Позиціонують себе, як міжнародний навчальний заклад. Вони працюють з 1999 року та мають понад сто філій. Одна з них функціонує у Хмельницькому. Для дітей тут є Мала комп’ютерна академія та перший крок. Також батьки можуть віддати дітей у літній та зимовий ІТ табір. Вік учасників навчання — від 7 років.

Чим ІТ-сфера корисна для дітей

Однозначно є серед наших читачів ті, які вважають, що сучасні діти достатньо часу приділяють гаджетам. Яка користь від цього навчання? Основні переваги:

  1. Розвиток логічного мислення. Навчання у сфері інформаційних технологій з раннього віку вчить дитину логічно мислити. А ще для досягнення результатів потрібно бути наполегливими, терплячими та дисциплінованими.
  2. Розвиток творчих здібностей. Дивно, але саме ІТ-сфера створює можливості для самореалізації дитини. На заняттях розвивається уява та творчий потенціал.
  3. Мотивація до навчання. У деяких дітей відсутня мотивація до вивчення уроків. ІТ галузь допомагає зрозуміти, що для позитивного результату потрібні знання, навички. 
  4. Робота в команді. Серйозні проєкти неможливо виконати самотужки. Для цього потрібна команда. Діти розуміють, що потрібно чути один одного, враховувати іншу точку зору, вчитися працювати в команді. 

Всі розуміють, що ІТ активно розвивається, тому молоді люди, які обрали для себе цю галузь, зможуть знайти гідну роботу. Звичайно, для цього потрібно постійно навчатися та розвиватися. 

Сподіваємося, наш матеріал був для вас пізнавальним і ви зробили відповідні висновки. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.