Неділя, 21 Липня, 2024

Ринок ІТ: популярні компанії Хмельницького 

ІТ-сфера — популярна галузь, яка активно розвивається. Інформаційні технології являються частиною нашої роботи, навчання, дозвілля. У Хмельницькому працює близько 30 ІТ-компаній на яких працює понад тисячу фахівців. Вищі навчальні заклади щороку готують більше 300 майбутніх “айтішників”. Молоді спеціалісти влаштовуються у хмельницькі компанії або шукають роботу в інших містах чи за кордоном. Сьогодні ми поговоримо про популярні ІТ-компанії у Хмельницькому та які перспективи для молодих фахівців в цій сфері. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Ринок праці

Щороку виші Хмельницького навчають понад 300 майбутніх ІТ-фахівців. Яке майбутнє їх чекає в професійному плані? Їхати шукати кращої долі за межі області? Але у Хмельницькому функціонує багато ІТ-компаній, які час від часу шукають нових кандидатів, тому хорошу роботу можна знайти у рідному місті. Найвідоміші працедавці Хмельницького в ІТ сфері:

  • AMC Bridge. Це американська аутсорсингова компанія у якій працює понад 350 людей по всій Україні. У Хмельницькому налічується більше 70 спеціалістів. AMC Bridge співпрацює з відомими міжнародними компаніями. Вони спеціалізуються на математичному моделюванні, аналітичній геометрії, 2D і 3D графіці. Потрібно зазначити, що AMC Bridge бере на роботу студентів технічних спеціальностей (3-6 курсів). А ще співпрацюють з Хмельницьким національним університетом. Студенти вишу мають можливість стажуватися з подальшим працевлаштуванням.
  • SoftBistro. Також американська компанія, яка представлена у Хмельницькому. У нашому місті працює понад 60 працівників. SoftBistro займається розробкою, тестування та підтримкою ПК. Працюють, в основному, з зарубіжними компаніями. На базі організації проводиться безкоштовне стажування. Студенти можуть навіть отримати робочі місця. 
  • Web-Systems Solutions. Українська компанія у якій працює близько 60 фахівців. Web-Systems Solutions не лише займається розробкою та просуванням веб-сайтів, а й інтернет-магазинів, онлайн-каталогів. А ще створюють мобільні та веб-додатки. У компанії є можливість проходити стажування для студентів, а кращих запрошують на роботу.
  • ​Stfalcon.com. Українська компанія у якій працює близько 30 спеціалістів у Хмельницькому. Фірма займається розробкою веб-сервісів та мобільних аплікацій. Співпрацюють з відомими компаніями. Щодо початківців в сфері ІТ, то Stfalcon навчає спеціалістів в рамках освітнього проєкту “Академія від Stfalcon”, проводить безкоштовні заходи. 
  • Avivi. Також українська компанія у якій працює понад 30 фахівців. На ринку з 2007 року, тому співпрацюють не лише з українськими клієнтами. Avivi займаються розробкою Bitrix-рішень, допомагають створити інтернет-магазин чи корпоративні портали. Що стосується студентів, то вони можуть пройти стажування в компанії.
  • CoreValue. Американська компанія, працює в багатьох містах України, в тому числі, і в Хмельницькому. У нашому місті працює близько 30 спеціалістів. CoreValue впроваджує хмарні CRM-системи. Організація бере участь у ярмарках кар’єри.

Звичайно,це лише частина компаній в ІТ сфері, які функціонують на ринку праці.

Де навчаються “айтішники” 

ІТ галузь дуже популярна, тому вищі навчальні заклади адаптуються до вимог ринку праці. Хмельницький національний університет вважається найбільшим вишом на території регіону. “Айтішників” готували ще на початку 90-х років. ІТ освіту можна здобути і у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» та у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті. Не потрібно забувати, що в обласному центрі є багато освітніх центрів, Академій, шкіл де навчають інформаційним технологіям не лише дорослих, а й дітей. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.