Субота, 22 Червня, 2024

ІТ освіта та іспити в ігровій формі – як у Хмельницькому функціонує академія “IT Step”?

IT-галузь є однією з найбільш перспективних та інноваційних сфер сучасної економіки України. Великою проблемою IT-галузі України є розбалансованість ринку: з одного боку, щорічно зростає дефіцит висококваліфікованих кадрів, з іншого – надлишок спеціалістів із недостатнім рівнем кваліфікації. Над розвʼязанням цих глобальних проблем працює команда компʼютерної академії “IT Step”. Вона функціонує у сфері IT-освіти з 1999 року. Це найбільша міжнародна компанія, яка спеціалізується на IT-освіті, з десятками тисяч випускників. Вони працюють у різних куточках світу. На освітніх заняттях викладачі наголошують саме на практичних знаннях. Навчальна програма академії узгоджується з IT-індустрією та постійно оновлюється. Тож тут стежать за тим, щоб надавати найактуальніші знання, які дозволять випускникам стати частиною найкращих світових IT-компаній. У навчальному закладі впевнені, що якісна компʼютерна освіта будується на професійних викладачах, сучасній програмі навчання та продуманій інфраструктурі. Далі на khmelnytskyi-future

Освітня програма включає різні види навчального процесу – від дистанційної освіти до іспитів в ігровій формі 

“IT STEP University” діє у складі академії “IT Step”. Це перша акредитована вища ІТ освіта в Україні. Тут студенти вивчають напрямки програмування, графічного дизайну, мереж та кібербезпеки. Протягом перших тижнів навчання студенти працюють над практичними кейсами з реального життя. Для захисту студентських стартапів також запрошують партнерів академії з IT-сфери. З другого курсу студенти можуть паралельно навчатися та проходити стажування у провідних міжнародних IT-компаніях: “Epam”, “Eleks”, “Softserve”, “Nix Solutions”, “Sigma”. Найкращі з них залишаються там працювати. “IT STEP School” – це загальноосвітня школа майбутнього з поглибленим вивченням IT та іноземних мов. Тут запроваджують інтеграцію IT-технологій у навчальний процес. Традиційні предмети чергуються із заняттями з вебдизайну, програмування, розвитком необхідних навичок та вивченням азів бізнесу. Заняття відбуваються у комфортних компʼютеризованих класах, відеостудіях та лабораторіях. Усі учні отримують підготовку до іспитів у рамках навчання без додаткових занять з репетиторами. Індивідуальний підхід до процесу навчання, професійні викладачі, які люблять дітей і готові підтримувати їхні ідеї, робить процес навчання максимально ефективним. У Хмельницькій академії “IT Step” дорослі та діти можуть відвідувати курси за спеціальностями: тестування, інтернет-маркетинг, дизайн інтерʼєру, UX/UI дизайн, мережі та кібербезпеку. 

У рамках академії діє ліцензована загальноосвітня школа 

“Unicorn World Virtual School” – це дистанційна ліцензована загальноосвітня школа. Головна відмінність “Unicorn School” від багатьох інших онлайн-шкіл полягає в інноваційному підході та гейміфікації. Будь-який урок проходить у вигляді компʼютерної гри з персонажами та цікавими завданнями. Замість контрольної – квест. Замість оцінок – нові суперсили для ігрового персонажа. Результати учнів “Unicorn School” показують, що у такому ігровому форматі діти засвоюють матеріал швидше та легше. Здобувачі освіти у комп’ютерній академії “IT Step” є переможцями міжнародних ІТ-олімпіад та чемпіонатів. Студенти виграли найпрестижніший міжнародний ІТ-чемпіонат “Microsoft Imagine Cup”, який проходив в Австралії. У цих змаганнях взяли участь приблизно 400 000 людей зі 106 країн світу. У 2017 році академія “IT Step” проводила міжнародний IT-чемпіонат з призовим фондом 3 мільйони гривень. Основна мета цього чемпіонату – стимулювати молодих спеціалістів до розвитку інновацій та бізнес-ідей та продемонструвати потенціал України у сфері ІТ на міжнародному рівні. Програма навчального закладу входить до п’ятірки найкращих проєктів розвитку людського потенціалу у світі за версією ЮНЕСКО. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.