Субота, 22 Червня, 2024

Де у Хмельницькому з’явився ще один спортивний майданчик

У Хмельницькому з’явився ще один багатофункціональний спортивний майданчик. Його сьогодні, 17 вересня, урочисто відкрили на території Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №1. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

На новий спортивний майданчик школярі та вчителі школи №1 очікували давно. Раніше уроки фізичної культури проводилися у парку ім. Чекмана, який неподалік навчального закладу. Тепер на новому майданчику проводитимуть уроки фізичної культури. Школярі зможуть тут грати у міні-футбол, волейбол, баскетбол, великий теніс та інші види спорту поряд з навчальним закладом. На новому майданчику штучне гумове покриття. Тренуватися та займатися спортом тут зможуть не тільки учні школи №1. Протягом дня спортивний майданчик буде відкритий для усіх бажаючих хмельничан.

Незважаючи на складнощі, адже тут проходить велика кількість тепломереж та мереж водопостачання, а також мала територія, було знайдено оптимальне рішення для будівництва майданчика. Будівельні роботи стартували у травні. На новий спортмайданчик з міського бюджету було виділено 1,5 мільйони гривень.

Традиційно на відкриття спортивного майданчика завітав міський голова Олександр Симчишин. Він привітав усіх з відкриттям майданчика та символічно перерізав червону стрічку. Вже за хорошою традицією, перший гол у ворота забив міський голова.

Міський голова додав, що наразі триває будівництво сучасного спортивного майданчика у мікрорайоні Лезневе. За словами Олександра Симчишина, через декілька років такі місця для занять спортом будуть облаштовані біля кожної школи, де це дозволятиме територія.

Нагадаємо, що недавно нові спорткомплекси відкрили на території гімназії №2 та школи №25. Хмельничани зможуть тут займатися спортом на свіжому повітрі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.